Nasze projekty
fot. Wikimedia

Telegram do św. Józefa. Modlitwa w nagłej potrzebie

Telegram do św. Józefa to wyjątkowa modlitwa z prośbą o szybki ratunek, w nagłych potrzebach Czy znasz jej treść?

Reklama
Reklama

Telegram do św. Józefa to wyjątkowa forma kontemplacji, podczas której macie okazję prosić Boga za wstawiennictwem św. Józefa o wsparcie w nagłej potrzebie. Odmawia się ją trzy razy w ciągu dnia: rano, w południe i wieczorem.

Módl się >>> Modlitwa do św. Józefa

Telegram do św. Józefa treść

Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, jaką żywią ku Tobie. Ofiaruję Ci też uwielbienia, hołdy wdzięczności i ofiary, jakie Ci wierni złożyli przez wieki aż do tej chwili; siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece.

Błagam  Cię  dla  miłości  Boga  i  Najświętszej  Maryi Panny, Twej Oblubienicy, racz nam wyjednać łaskę ostatecznego zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, szczególnie tę wielką łaskę… Pospiesz mi na ratunek św. Patriarcho i pociesz mnie w mym strapieniu. O św. Józefie, Przyjacielu Serca Jezusa, wysłuchaj mnie.

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Przenajświętszą Krew, Serce,  Oblicze  Twego   Jednorodzonego   Syna,   wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej Przeczystego Oblubieńca św. Józefa oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski nam potrzebnej, szczególnie tej…

O Józefie ratuj nas! W życiu, śmierci, w każdy czas!

Przeczytaj także >>> Młodość, siła, męstwo. Jaki był św. Józef?

Kiedy sięgać po Telegram?

Telegram do św. Józefa to taka modlitwa, po którą warto sięgać szczególnie w codzienności. Warto się nią modlić także we wszelkich nagłych, trudnych, wymagających szczególnej, boskiej interwencji sytuacjach. Św. Józef to wyjątkowy orędownik, który na pewno nie zawiedzie.

kw/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę