Nasze projekty
Materiały prasowe

Kurs małżeński Alpha pomaga zbudować silne fundamenty relacji

Krajowego Biura Alpha Polska zaprasza na Kurs Małżeński Alpha online do którego można dołączyć w każdej chwili. To kurs, który ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Reklama

Kurs jest podzielony na siedem sesji. W ich czasie małżonkowie zajmą się takimi tematami jak: rozumienie swoich potrzeb, efektywna komunikacja, metody rozwiązywania konfliktów, sposoby przebaczania, wpływ wychowania na relację, rozwijanie relacji seksualnej i odkrywanie swojego języka miłości.

Platforma Kursu Małżeńskiego Alpha Online https://online.kursmalzenski.org/ umożliwia samodzielne przejście Kursu przez uczestników.

Pomysłodawcami i prowadzącymi kurs są: Monika i Marcin Gomułkowie, rodzice trójki dzieci i chrześcijańscy influencerzy, a także Marta i Michał Wachucik, rodzice dwójki dzieci, którzy zajmują się prowadzeniem kursu od kilku lat.

Reklama
Reklama

Chętni mogą na początku kursu wybrać parę prowadzących.

Za udział w Kursie nie będą pobierane opłaty. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Podręcznika Uczestnika” (20 zł. egz.) Podręcznik podzielony jest na rozdziały, które odpowiadają tematom poruszanym na Kursie.

SPRAWDŹ: Przeżyli razem 80 lat. Niezwykłe małżeństwo z Ryczysk

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę