„Duchowość dla Warszawy” o kobiecie. Jak nie zgubić prawdziwej siebie? [TRANSMISJA]

Pośród zmieniających się trendów i uwarunkowań, ciągle na nowo zadajemy sobie pytanie o tożsamość kobiety, zgodną z zamysłem Boga. Temat ten poruszą s. Anna Maria Pudełko oraz Magdalena Kleczyńska podczas kolejnego wykładu z cyklu "Duchowość dla Warszawy".

Skąd czerpać wzorce, które pozwolą dzisiejszym kobietom stawać się coraz bardziej sobą i rozwijać swoją kobiecość? Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć goście kolejnego spotkania z cyklu „Duchowość dla Warszawy”, organizowanego przez Akademię Katolicką w Warszawie. Wykład zatytułowany „Jestem kobietą. Jak nie zgubić prawdziwej siebie?” wygłoszą: s. Anna Maria Pudełko AP, psychopedagog oraz Magdalena Kleczyńska, doradca rodzinny.

Spotkanie odbędzie się w formie online we wtorek 18 maja o godz. 19:00.

Wykłady cieszą się dużą popularnością

Z powodu pandemii wykłady organizowane przez Akademię Katolicką w Warszawie musiały zostać przeniesione do internetu. Wcześniej, gdy oprócz transmisji można było ich wysłuchać na żywo, cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców Warszawy.

Reklama
Reklama

W ramach cyklu zostały już poruszone tematy związane m.in. z wychowaniem, modlitwą czy spowiedzią. Nie zabrakło również innych form, ponieważ w styczniu mogliśmy wysłuchać koncertu Marcina Stycznia z zespołem.

Nagrania wszystkich wykładów można znaleźć na >YouTube Archidiecezji Warszawskiej.

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę