Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Zmartwychwstanie

Dlaczego w sytuacji beznadziejnej Pan Bóg od razu nie wkracza do akcji w naszym życiu?

Reklama

To nie my budujemy swą świętość, my tylko pozwalamy się Panu Bogu znaleźć, pozwolić, żeby Pismo Święte nas przeczytało, żeby Pan Bóg wziął nas jak owce na ramiona.

„Nie ma Go tutaj!”. Zmartwychwstanie Chrystusa zmieniło postrzeganie rzeczywistości, nadprzyrodzoności, ale dało także nadzieję, że życie po śmierci się nie kończy. Gdy umiera ktoś bliski nie mówimy przecież „żegnaj”, ale „do zobaczenia” i patrzymy ze spokojem w niebo. A jaki jest przepis na nasze zmartwychwstanie? Pozwolić działać Bogu w swoim życiu i z pokorą oddać się Jego woli, a także przyznać, że jestem tylko grzesznym człowiekiem i bez Niego nie dam rady – to składniki, a o sposobie wykonania dowiemy się z kolejnego odcinka serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę