Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Zesłanie Ducha Świętego

Duch Święty przychodzi do każdego, by dać pokój serca, którego tak bardzo potrzebuje ludzka dusza.

Reklama

Religia chrześcijańska ma nas prowadzić do radości. „Ja się narodziłem po to, aby wasza radość była pełna”. Pełna radości to cel Bożego działania. Nie żebyście się stali doskonali moralnie, żebyście mieli wszystko wysprzątane, ale aby radość wasza była pełna.

Jak bardzo brakuje w dzisiejszym świecie radości i pokoju serca. Zmęczenie i zamartwianie się przeważa w naszej codzienności. Dlatego właśnie tak ważne jest wzywanie Ducha Świętego, który poprzez swoje dary może odmienić nasze życie. Odwaga do zaufania Panu i powierzenie Jemu swojej drogi jest szansą na odzyskanie prawdziwej radości życia. O tym jak działa Duch Święty oraz jak pozbyć się lęku w dzisiejszym odcinku serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama
Reklama

 

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę