Nigdy nie przestawaj marzyć. „Lewy” dedykuje puchar żonie, dzieciom oraz zmarłemu tacie

Po niedzielnym zwycięstwie Bayernu Monachium w finale Ligi Mistrzów Robert Lewandowski dołączył do elitarnego grona Polaków, którzy sięgnęli po najważniejsze klubowe trofeum świata. Piłkarz zadedykował puchar swojej rodzinie, żonie, dzieciom, a także zmarłemu tacie.

LISBON, PORTUGAL - AUGUST 23: (----EDITORIAL USE ONLY ????" MANDATORY CREDIT - "UEFA / MICHAEL REGAN / HANDOUT" - NO MARKETING NO ADVERTISING CAMPAIGNS - DISTRIBUTED AS A SERVICE TO CLIENTS----) Robert Lewandowski of Bayern Munich celebrates at the end of the UEFA Champions League final football match between Paris Saint-Germain and Bayern Munich at the Luz stadium in Lisbon, Portugal on August 23, 2020. Germany's Bayern Munich defeated France's Paris Saint-Germain 1-0 on Sunday to win the 2020 UEFA Champions League title. Michael Regan / UEFA / Handout / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM

Po meczu Lewandowski podkreślił, że to zwycięstwo, na które pracował przez wiele lat, jest spełnieniem jego marzeń. – Dedykuję ten puchar mojej rodzinie, żonie i dzieciom, ale na pewno też mojemu tacie – powiedział w rozmowie z Eurosportem.

Bayern Monachium pokonał w niedzielę z wynikiem 1:0 Paris Saint-Germain i tym samym po raz kolejny sięgnął po Puchar Europy. „Lewy” nie zdobył w tym meczu bramki, ale – w sumie z 15 trafieniami – został królem strzelców całych rozgrywek. Polski piłkarz dołączył również do grona sześciu Polaków, którzy sięgnęli po najważniejsze klubowe trofeum świata.

„Nigdy nie przestawaj marzyć. Nigdy się nie poddawaj. Pracuj ciężko, aby osiągnąć swój cel” – napisał na Facebooku Lewandowski. 

Reklama
Reklama

eurosport.tvn24.pl, kh/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę