Nasze projekty

Lewandowski został zapytany o Messiego. „Wielki piłkarz”

"Legenda, wielki piłkarz. Trudno sobie wyobrazić to, co osiągnął" - tak kilka tygodni temu mówił Robert Lewandowski o Leo Messim. Dziś obaj piłkarze zmierzą się na boisku, podczas mundialu w Katarze.

Reklama

W środę, 30 listopada reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra swój trzeci mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. Jej rywalem będzie reprezentacja Argentyny, w której gra kilka gwiazd światowej piłki, w tym między innymi Leo Messi.

ZOBACZ: Leo Messi: Jestem wdzięczny Bogu

Z pewnością oczy wielu tego wieczoru będą skierowane właśnie na niego i Roberta Lewandowskiego. Obaj piłkarze od lat są liderami swoich reprezentacji, ale przede wszystkim rywalami w piłkarskim świecie.

Reklama

Kilka tygodni temu Robert Lewandowski udzielił wywiadu jednemu z hiszpańskich dzienników. Został w nim zapytany między innymi właśnie o kapitana reprezentacji Argentyny. Leo Messiego. Jak podkreślił, jest on dla niego wielkim piłkarzem. Legenda, wielki piłkarz. Trudno sobie wyobrazić to, co osiągnął – powiedział.

CZYTAJ TEŻ: Lewandowski został zapytany o Jana Pawła II. „Zawsze będę go pamiętał”

O polskim piłkarzu wypowiedział się natomiast trener argentyńskiej drużyny Lionel Scaloni. Podczas przedmeczowej konferencji został poproszony o porównanie Roberta Lewandowskiego i Leo Messiego. Lewandowski jest wielkim piłkarzem. To przywilej oglądać go na boisku. Porównywanie ich nie ma jednak sensu – podkreślił.

Reklama

Mecz pomiędzy Polską i Argentyną odbędzie się we wtorek, 30 listopada o godzinie 20:00 polskiego czasu. Od wyniku tego spotkania zależy kto znajdzie się w kolejnej fazie mundialu w Katarze.

przegladsportowy.onet.pl, sportowefakty.wp.pl, pa/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę