Nasze projekty
Facebook.com/Robert Lewandowski

Lewandowski: Dziękuję mojej rodzinie, mojej żonie, moim dzieciom. Oni sprawiają, że czuję się wyjątkowo

Rober Lewandowski otrzymał nagrodę dla najlepszego napastnika na poniedziałkowej gali Złotej Piłki. W czasie przemówienia, wygłoszonego częściowo po polsku, podziękował rodzinie oraz kibicom.

Reklama

W tym roku główne trofeum w plebiscycie magazynu „France Football” na najlepszego piłkarza świata w sezonie 2021/2022 zgarnął Francuz Karim Benzema. Lewandowski uplasował się na czwartym miejscu, ale otrzymał nagrodę imienia Gerda Muellera dla najlepszego napastnika.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie Lewandowski zdobył łącznie 57 bramek dla Bayernu Monachium oraz drużyny narodowej. Chciałbym podziękować mojej byłej drużynie, Bayernowi Monachium, a także moim kolegom z Barcelony. Wiem, jak trudno cała drużyna musi pracować na bramki – powiedział.

„To jest najważniejsze w życiu”

W przemówieniu nie zapomniał o rodzinie i polskich kibicach. Dziękuję mojej rodzinie, mojej żonie, moim dzieciom. Oni sprawiają, że czuję się wyjątkowo. Jestem dumny, kiedy widzę ich każdego dnia. Jestem szczęśliwy i to jest najważniejsza rzecz w życiu – powiedział.

Reklama

Lewandowski do kibiców: to wiele dla mnie znaczy

Chciałbym też powiedzieć kilka słów po polsku. To dla mnie bardzo ważne. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy mnie wspierają, którzy zawsze kibicują mi, których widzę na stadionach z polskimi flagami. To wiele dla mnie znaczy – podkreślił Lewandowski.

ZOBACZ TEŻ: Tak o rodzinie mówiła Anna Przybylska: moja najpiękniejsza rola, jaką do tej pory zagrałam

kh, sportowefakty.wp.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę