Nasze projekty
fot. TVP VOD/Youtube.com

Tak o rodzinie mówiła Anna Przybylska: moja najpiękniejsza rola, jaką do tej pory zagrałam

"Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam" - mówiła Anna Przybylska w ostatnim wywiadzie dla magazynu "VIVA!".

Reklama

Anna Przybylska zmarła po ciężkiej chorobie 5 października 2014 roku. Niedługo przed śmiercią aktorka zwyciężyła w plebiscycie „Viva! Najpiękniejsi”, a w rozmowie z magazynem opowiedziała o swojej rodzinie, marzeniach i relacji z Bogiem.

Aktorka przyznała, że wyspowiadała się pierwszy raz od trzynastu lat i „teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę”. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią (…) Uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś – mówiła w rozmowie z magazynem „VIVA!”.

Przybylska opowiedziała również o swojej rodzinie, którą nazwała „najpiękniejszą rolą, jaką zagrała”. Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki – powiedziała.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: „Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem”. Ostatnie nagranie z Anią Przybylską

kh, viva.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę