Nasze projekty
Reklama
fot. TVP VOD/Youtube.com

„Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem”. Ostatnie nagranie z Anią Przybylską

W lutym 2014 roku Anna Przybylska otrzymała nagrodę dla "najpiękniejszej" w plebiscycie magazynu "Viva!". W specjalnym nagraniu podziękowała widzom za wyróżnienie. To ostatnie nagranie z jej udziałem. Od śmierci aktorki mija dziewięć lat.

Uwielbiana przez widzów aktorka Anna Przybylska zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową 5 października 2014 roku w Gdyni.

Kilka miesięcy przed śmiercią aktorka zwyciężyła w plebiscycie „Viva! Najpiękniejsi”. Nie pojawiła się na gali wręczenia nagród, ale podziękowała za wyróżnienie w specjalnym nagraniu. To jej ostatnia publiczna wypowiedź.

Zanim podziękuję jednak za swoją wygraną, chciałabym się podzielić taką refleksją. Ten plebiscyt jest trochę dla mnie niezrozumiały, bo trudno jest porównywać ludzi z różnych branż. Mam na myśli sportowców, dziennikarzy, aktorów, prezenterów. Zawsze zastanawiam się, czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie w plebiscycie. Wspólnym mianownikiem musi być wyraz ogromnego szacunku i sympatii. I ja za ten szacunek i sympatię bardzo gorąco dziękuję. Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość. Piotruś mam gorącą prośbę, żebyś odebrał również moją statuetkę – powiedziała.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk: ten krzyż będę dźwigał do śmierci, nie zapomnę ostatnich godzin, gdy Ania odchodziła

kh, kobieta.wp.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę