Nasze projekty

Dziewczynka rozpłakała się, gdy zobaczyła Lewandowskiego! Piłkarz od razu zareagował [VIDEO]

Do wzruszającej sceny doszło, gdy grupa dzieci spotkała Roberta Lewandowskiego na Stadionie Narodowym. Jedna z dziewczynek popłakała się z emocji. Kapitan reprezentacji natychmiast zareagował, a wszystko to zarejestrowały kamery "Łączy nas piłka". Zobaczcie sami!

fot. Wikipedia Commons

14 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 roku. Polska reprezentacja rozpoczęła już przygotowania do tego turnieju. Obecnie polscy piłkarze trenują na Stadionie Narodowym. Kamery kanału „Łączy nas piłka”, oficjalnego kanału PZPN nagrały niezwykłą scenę.

Przed jednym z treningów piłkarze naszej reprezentacji spotkali grupę dzieci, które akurat zwiedzały stadion i w ogóle nie spodziewały się spotkać swoich idoli! Jedna z dziewczynek, tak bardzo cieszyła się z tego spotkania, że z emocji popłakała się.

CZYTAJ>>> Lewandowski: Dziękuję mojej rodzinie, mojej żonie, moim dzieciom. Oni sprawiają, że czuję się wyjątkowo

Reklama

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji, kiedy tylko zauważył, że dziewczynka płacze podszedł do niej, by ją uspokoić. Po krótkiej rozmowie, przytulił ją, a dziewczynka przestała płakać. Później piłkarz zrobił sobie z wszystkimi dziećmi zdjęcie i wrócił na trening.

Dziewczynka była ubrana w koszulkę FC Barcelony, czyli drużyny, w której obecnie występuje Robert Lewandowski. Jak przyznał piłkarz, dodatkowo go to wzruszyło. Zauważyłem, że płacze i tak chwyciło mnie to za serce – powiedział.

Zobaczcie sami ten wyjątkowy moment. Dziewczynka na pewno zapamięta go na długo!

Reklama

pa, polsatsport.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę