Nasze projekty

Szafa poświęcona

Zdjęcie na Facebook'u zmienione? Bal Wszystkich Świętych i Holyween masz za sobą? Czas na świąteczną garderobę.

Reklama

Przełom października i listopada to istny wysyp różnego rodzaju akcji promujących świętość w przeróżnych wydaniach. Na Facebook’u tysiące użytkowników zmienia swoje zdjęcia profilowe na wizerunki świętych. W parafiach i szkołach organizowane są dziecięce Bale Wszystkich Świętych, nie sposób zapomnieć również o spotkaniach z cyklu „Holyween”. Do tego zestawu możemy dziś dołączyć świąteczną kolekcję koszulek – chciałoby się rzec „zbierz je wszystkie”. Faustyna, Papież, Charbel, Maksymilian Maria Kolbe – z takimi świętymi każdemu będzie do twarzy.

Noś się godnie!

Taki Święty to marka odzieży ewangelizacyjnej promująca świętych Kościoła Katolickiego, którzy świadomie wybrali drogę do świętości. Przez przykład swojego życia pokazali, że świętość jest dla ludzi. Twórcy marki zachęcają – „Noś się godnie” i oferują koszulki, bluzy, akcesoria „przemawiające głosem świętych”. To idealny zakup na okołolistopadowe wspomnienia o świętych i błogosławionych. Polecamy!

Reklama

mikskoszulek

Do koszulek dołóż jeszcze bluzę i szafa poświęcona – gotowa.

miks2

Reklama

Poza koszulkami i bluzami możesz zaopatrzyć się w kubek ze swoim ulubionym świętym lub… świętą! W tej drugiej grupie znajdziesz m.in. św. Teresa z Avila, św. Joanna Beretta Molla i św. Cecylia.

kubki


TS_logo400

Reklama

Zapraszamy do sklepu „Taki Święty”

 

Ekipa sklepu „Taki Święty” poza koszulkami, bluzami i akcesoriami z wizerunkami świętych i błogosławionych oferuje również współpracę w zakresie brandingu, tworzenia stron www, grafiki i promocji wideo.

 

 

 

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite