Nasze projekty
Reklama

“Small Talk 7”, czyli live’y z influencerami – prowadzi Weronika Kostrzewa. Na Instagramie Stacji7 już od 25 lutego!

“Small Talk 7” to nowa seria rozmów na żywo na Instagramie Stacji7. Rozmowy z influencerami, aktorami i artystami przeprowadzi niezastąpiona Weronika Kostrzewa. Najbliższa rozmowa już w niedzielę - stay tuned!

Small talk inaczej

Czy kojarzycie czym jest tzw. small talk? To z definicji pogawędka, którą przeprowadza się najczęściej z nieznajomymi w bardzo różnych okolicznościach. Mistrzami small talków są zdecydowanie mieszkańcy krajów anglosaskich, którzy uwielbiają ucinać krótkie „gadki” najczęściej o pogodzie, hobby, o aktualnych wydarzeniach, które dzieją się w świecie.

Postanowiliśmy zobaczyć co stanie się, jeśli do definicji życzliwego “small talk’u” dorzucimy – równie życzliwe – szczere pytania o to, co wartościowe i ważne w życiu znanych i lubianych osób. I właśnie tak powstał projekt “Small Talk 7”- rozmowy na żywo na Instagramie z influencerami.

Rozmowy poprowadzi niezastąpiona Weronika Kostrzewa – dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi. Zatem… Zostawiamy jej pole do popisu!  

Reklama

Influencerzy, celebryci, a może po prostu ciekawi ludzie. Obserwujemy ich na Instagramie, lajkujemy posty, ale mamy też wiele pytań! I dlatego zapraszamy na “Small Talk 7”, czyli rozmowy Stacji7 na Instagramie! A na fotelu Gościa zobaczycie gwiazdy i cichych bohaterów dnia codziennego – zaprasza Weronika Kostrzewa.

Rozmowy nie tyle o pogodzie, co o wartości codzienności, wiary, rodziny przez pryzmat wyjątkowej historii każdego z Gości. Do tego mała dawka dobrego humoru i już brzmi jak gotowy przepis na udany small talk o tym, co naprawdę ważne. Mamy nadzieję, że stworzymy taką przestrzeń, w której nasi Goście będą chcieli pokazać nam cząstkę siebie i tego, czym żyją. 

CZYTAJ>>> Puścikowska, Krzyżak, Makowski, Pilawa, Liberacka – systematyczne opinie na Stacji7. Zapraszamy!

Reklama

Do tej serii zapraszamy także WAS!

“Small Talk 7” ma także zainspirować nas wszystkich! Nie tylko samą postacią fascynujących Gości, którzy już niebawem będą dzielić się z nami swoimi doświadczeniami, ale także samą ideą. Chcemy zachęcić Was do współtworzenia naszej nowej serii. Nie będziemy owijać, ani unikać żadnych tematów. Za to chcemy zadać Gościom też Wasze pytania – zachęca Weronika Kostrzewa.

Przed każdą rozmową na naszym Instagramie możecie zadawać pytania – nie ograniczamy tematyki, po prostu pytajcie o co chcecie! Spróbujcie przeprowadzić small talk inaczej niż zwykle – razem z nami.

A na koniec – wisienka na torcie

Tę wiadomość zostawiliśmy na koniec, abyście razem z nami mogli delektować się nią, jak słodką wisienką na torcie ;) Kto znajdzie się po drugiej stronie ekranu w pierwszych spotkaniach serii “Small Talk 7”? 

Reklama

Nie trzymamy Was już dłużej w niepewności. Już w najbliższą niedzielę 25 lutego o godz. 20 na naszym Instagramie powitamy Edytę Golec – kobietę petardę, energiczną góralkę, której nikt nie wyobraża sobie bez skrzypiec u boku (i męża też, a jakże!). Na scenie wulkan energii, a jaka jest Edyta Golec w prywatnym życiu? Co najbardziej ceni sobie w codzienności? Jakimi wartościami kieruje się w życiu? Jednego możecie być pewni – Weronika Kostrzewa nie pozwoli zostawić żadnego pytania bez odpowiedzi!

Obok energetycznej wisienki kładziemy drugą – wybitnego aktora, niezwykłą osobowość, bez wątpienia – ulubieńca żeńskiej części publiczności ;) Drugim Gościem Weroniki Kostrzewy 28 lutego o godz. 21 będzie Marcin Kwaśny. Jaki jest prywatnie? Co ceni w życiu? Jak łączy pracę na planie filmowym z życiem prywatnym? Która z ról dotąd była jego ulubioną? A może była taka, która całkowicie zmieniła jego życie…?

Bądźcie z nami i już dziś zaobserwujcie nasz profil na Instagramie TUTAJ. Let’s small talk ;) Do zobaczenia!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę