Nasze projekty
Reklama

Puścikowska, Krzyżak, Makowski, Pilawa, Liberacka – systematyczne opinie na Stacji7. Zapraszamy!

OPINIE w portalu Stacja7 debiutują w odświeżonej formule. Od połowy stycznia pojawiają się nowi, uznani autorzy i stały rytm publikacji.

Cieszymy się, że do stałych komentatorów w Stacji7 dołączają doświadczeni dziennikarze i publicyści zajmujący się tematyką katolicką: Agata Puścikowska, Tomasz Krzyżak, Konstanty Pilawa i Marcin Makowski. Zaprosiliśmy ich do współpracy z myślą o naszych czytelnikach, zainteresowanych tematami nurtującymi opinię publiczną i poszukujących mądrych, wartościowych komentarzy – podkreśla Aneta Liberacka, redaktor naczelna Stacji7, która także jest w gronie stałych komentatorów.

Publikacje w dziale OPINIE STACJI7 będą ukazywać się według ustalonego grafiku: każdy z komentatorów będzie miał „swój“ dzień, w którym w rytmie dwutygodniowym będzie prezentować nowy tekst odnoszący się do spraw bieżących.

Z czytelnikami Stacji7 opiniami będą się dzielić:

Tomasz Krzyżak
kierownik działu krajowego „Rzeczpospolitej”, autor analiz i tekstów dotyczących Kościoła w Polsce i na świecie, laureat nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich „Feniks” i Nagrody Dziennikarskiej „Ślad” im. bp. Jana Chrapka.

Reklama

Agata Puścikowska
dziennikarka „Gościa Niedzielnego”. Autorka książek, audycji radiowych i scenariuszy filmów dokumentalnych. Nominowana w roku 2023 do Nagrody Dziennikarskiej „Ślad”, specjalizująca się w zagadnieniach społecznych, problematyce kobiet i rodzinnej, zaangażowana w działalność pro-life i na rzecz osób niepełnosprawnych.


Marcin Makowski
historyk i filozof, laureat nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich im. Adolfa Bocheńskiego, zajmujący się tematyką z pogranicza mediów, polityki międzynarodowej i historii, piszący m.in. dla „Wprost” i Catolico.


Konstanty Pilawa
wiceprezes Klubu Jagiellońskiego, współtwórca podcastu „Kultura poświęcona” i członek redakcji czasopisma idei „Pressje”. 

Reklama

Aneta Liberacka
redaktor naczelna Stacji7, z wykształcenia matematyk, nominowana do Nagrody Dziennikarskiej „Ślad”, chętnie zabierająca głos na tematy społeczne, zwłaszcza w kwestii kobiet, dzieci, rodziny i edukacji.


CZYTAJ WSZYSTKIE OPINIE>>>

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę