Cichość. To ona uczy serce języka miłości

Nawet jeśli twój świat zamknięty jest na kilku metrach kwadratowych, które znają tylko ci, dla których codziennie robisz kolację. Możesz cieszyć się każdym dźwiękiem, obrazem i odkrywać smaki sensu życia. To daje cichość. Posłuchaj utworu "Cichuteńko, cichutko" w wykonaniu Agnieszki Musiał, który powstał w ramach projektu "Nadzieja na Moście do Nieba".

Reklama

Pragniemy jej, a równocześnie zagadujemy ile się da. Tak, jakby miała nam zrobić krzywdę lub odsłonić przed światem naszą pustkę. Cichość – nauczycielka radości z każdego kolejnego kroku, przystań przyjaźni, bezpieczne schronienie w czasach królowania emocji. Cichość to cecha prawdziwych artystów, podróżników i poszukiwaczy prawdy. Nawet jeśli twój świat zamknięty jest na kilku metrach kwadratowych, które znają tylko ci, dla których codziennie robisz kolację. Możesz cieszyć się każdym dźwiękiem, obrazem i odkrywać smaki sensu życia. To daje cichość. Zrób do niej pierwszy krok. Posłuchaj, patrz i idź po śladach codzienności. Nawet tej czarno-białej. Cichość odsłoni jej piękno.

Utwór „Cichuteńko, cichutko” to kolejny utwór w ramach projektu „Nadzieja na Moście do Nieba”. Autorką tekstu jest Beata Mencel, muzykę skomponował Joachim Mencel, wokal – Agnieszka Musiał. Zdjęcia wykonał Arkadiusz Gola, montaż – Michał Szalast (montaż).

Reklama
Reklama

zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę