Nasze projekty
fot. Most do Nieba

Cichość. To ona uczy serce języka miłości

Nawet jeśli twój świat zamknięty jest na kilku metrach kwadratowych, które znają tylko ci, dla których codziennie robisz kolację. Możesz cieszyć się każdym dźwiękiem, obrazem i odkrywać smaki sensu życia. To daje cichość. Posłuchaj utworu "Cichuteńko, cichutko" w wykonaniu Agnieszki Musiał, który powstał w ramach projektu "Nadzieja na Moście do Nieba".

Reklama

Pragniemy jej, a równocześnie zagadujemy ile się da. Tak, jakby miała nam zrobić krzywdę lub odsłonić przed światem naszą pustkę. Cichość – nauczycielka radości z każdego kolejnego kroku, przystań przyjaźni, bezpieczne schronienie w czasach królowania emocji. Cichość to cecha prawdziwych artystów, podróżników i poszukiwaczy prawdy. Nawet jeśli twój świat zamknięty jest na kilku metrach kwadratowych, które znają tylko ci, dla których codziennie robisz kolację. Możesz cieszyć się każdym dźwiękiem, obrazem i odkrywać smaki sensu życia. To daje cichość. Zrób do niej pierwszy krok. Posłuchaj, patrz i idź po śladach codzienności. Nawet tej czarno-białej. Cichość odsłoni jej piękno.

Utwór „Cichuteńko, cichutko” to kolejny utwór w ramach projektu „Nadzieja na Moście do Nieba”. Autorką tekstu jest Beata Mencel, muzykę skomponował Joachim Mencel, wokal – Agnieszka Musiał. Zdjęcia wykonał Arkadiusz Gola, montaż – Michał Szalast (montaż).

Reklama
Reklama

zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę