Nasze projekty

S. Michaela Rak: Wszyscy jesteśmy kochanymi dziećmi Bożymi! [VIDEO]

"Niech Anioły Miłosierdzia w tym dniu was strzegą, umacniają i niech wasza czystość i jasność zawsze daje wam siłę a ona płynie bezpośrednio od Pana Boga" - mówi s. Michaela Rak, w specjalnym wideo na Dzień Dziecka. Posłuchajcie!

fot. Most do Nieba/youtube.com (print screen)

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Jednak nie jest to święto tylko tych małych, ale i tych dużych. Wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi. Z okazji dzisiejszego święta s. Michalea Rak, założycielka i dyrektor hospicjum w Wilnie, nagrała wyjątkowe życzenia!

CZYTAJ>>> W Dzień Dziecka ogarnij dziecko modlitwą!

Dzień Dziecka. Z tego dnia wypływa niesamowita iskra!

To właśnie w tym dniu w naszym centrum stają dzieci. I to nie tylko te malutkie, ale każdy, kto niesie w sobie to piękno dziecięctwa – otwartość, szczerość, jasność, uśmiech, radość. I to właśnie z tego dnia wypływa do nas taka niesamowita iskra, żeby wam podziękować za to bogactwo, które w sobie niesiecie – mówi siostra.

Reklama

Dziękuję za to, że w swojej szczerości jesteście razem z nami w naszej misji hospicjum na Litwie i Fundacji Aniołów Miłosierdzia w Polsce. Niech Anioły Miłosierdzia w tym dniu was strzegą, umacniają i niech wasza czystość i jasność zawsze daje wam siłę a ona płynie bezpośrednio od Pana Boga. Pozdrawiam was – wszystkich… którzy jesteście kochanymi dziećmi Bożymi – dodaje.

Hospicjum dla dzieci. Aby każdy mógł doświadczyć miłości

Siostra Michaela Rak jest założycielką i dyrektorem hospicjum w Wilnie, gdzie od lat towarzyszy drugiemu człowiekowi w trudnych momentach choroby i odchodzeniu z tego świata.

Hospicjum dla dzieci założone przez s. Michaelę Rak w Wilnie to jedyna tego typu placówka na całej Litwie. Wszystkich przyjmuje za darmo, by każdy mógł doświadczyć prawdziwej miłości, a – jak mawia s. Michaela – innej miłości, jak ta darmowa nie ma. Aby wspomóc akcję Most do Nieba i hospicjum dla dzieci na Litwie, wystarczy wejść na stronę >>mostdonieba.pl

Reklama

materiały prasowe Most do Nieba, pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę