Piosenka, która kruszy serce. Most do Nieba na Dzień Babci

"Piosenka dla babci", którą napisała i zaśpiewała na Moście do Nieba śp. Danuta Popławska, jest hymnem czułej wdzięczności. Niech ta wdzięczność zdobędzie niebo!

Reklama

O pani Danucie Popławskiej wiemy niewiele. Przez wiele lat była nauczycielką muzyki na Litwie w gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Dziewieniszkach. „Człowiek-serce, muzyka, poezja i radość” – tak mówią o niej polskie siostry, które opiekowały się panią Danutą aż do śmierci. „To piosenka, która kruszy serce” – napisała Fundacja Aniołów Miłosierdzia, która nagrała wideo jeszcze za życia pani Danuty.

Wykonanie jest niezwykle poruszające. Zwłaszcza, gdy ma się świadomość, że główna Bohaterka przeszła już przez Most do Nieba.

„Piosenkę dedykujemy wszystkim strażnikom czasu, każdej Babci i każdemu Dziadkowi oraz tym, którzy ich kochają i za nimi tęsknią” – napisała Fundacja.

Reklama
Reklama

Hospicjum im. bł. ks. Sopoćki w Wilnie potrzebuje naszej pomocy, ponieważ całą posługę wobec pacjentów sprawuje nieodpłatnie. Jak można pomóc? Więcej na mostdonieba.pl

zś,ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę