Nasze projekty
Reklama

Rusza 5. edycja Akademii Dziennikarstwa

Do końca września trwają zapisy na Akademię Dziennikarstwa. To jedyny taki kompleksowy kurs przygotowujący do pracy w mediach. Wśród tematów zajęć znajdzie się sztuka pisania, obsługa mediów społecznościowych, ale także praca z kamerą czy elementy psychologii. Wszystkie zajęcia prowadzą specjaliści świata mediów. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 października.

Wśród naszych wykładowców są znani dziennikarze, fachowcy i ludzie mediów, m.in. Dorota Gawryluk, Tomasz Wolny, Marcin Makowski, Krzysztof Ziemiec, Agata Puścikowska, Alina Petrowa-Wasilewicz, Paweł Płuska, Małgorzata Ziętkiewicz, Dorota Gawryluk, s. Judyta Pudełko, Weronika Kostrzewa, ks. Krzysztof Pawlina, ks. Przemysław Śliwiński, ks. Marek Dobrzeniecki i o. Marek Kotyński.

Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą rozwinąć swój warsztat i nabyć nowe umiejętności w świecie mediów. Największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się zajęcia ze znanymi postaciami ze świata mediów, których można zapytać o kulisy pracy dziennikarskiej. Ważną część kursu stanowią zajęcia praktyczne, a wśród nich występy przed kamerą, samodzielny montaż wideo czy tworzenie materiałów prasowych pod okiem doświadczonych publicystów.


PRZECZYTAJ NIESAMOWITE HISTORIE ABSOLWENTÓW AKADEMII DZIENNIKARSTWA

Reklama

Kurs podzielony jest na dziesięć spotkań – w soboty od października 2020 do maja 2021. Sprawdź terminy zjazdów. Koszt uczestnictwa w dwóch semestrach kursu podstawowego to 1000 zł. Zajęcia będą się odbywały w Warszawie, przy ul. Miodowej 17/19, w sali św. Jana Chrzciciela. 

Pierwszy zjazd Akademii odbędzie się 10 października. W kursie można wziąć udział niezależnie od doświadczenia zawodowego i zapraszamy na nią osoby w każdym wieku, tak świeckich, jak i duchownych.

Tematyka zajęć:

Reklama
  • Powołanie: Dziennikarz
  • Z WordPressem na ty
  • Do grafiki jeden krok
  • Pisać każdy może
  • Siła obrazu: filmy i vlogi
  • Mechanizmy Social Media
  • Retoryka dziennikarstwa
  • Psychologia mediów
  • Teologia i świadectwo

>>> ZAPISZ SIĘ <<<


Masz pytanie? Napisz na adres [email protected]. Więcej informacji na stronie: http://akademia.stacja7.pl/

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę