Nasze projekty

Ostatni dzień zapisów na Akademię Dziennikarstwa! Dołączasz?!

Kompleksowy kurs dziennikarski dla każdego. Prowadzony przez znanych i doświadczonych dziennikarzy. Duży blok zajęć praktycznych. To wszystko w ramach 10 zjazdów. Marzysz o dziennikarstwie? Chcesz założyć bloga? A może prowadzić ciekawy kanał na YouTube? Chcesz nauczyć się budować zwięzłe, konkretne wypowiedzi? A może wydać własną książkę? Zapraszamy!

Reklama

Czy to możliwe, by pani psycholog stała się zawodową dziennikarką? Czy marząca o pisaniu prawniczka, może jako autorka książek podbić rynek wydawniczy? Czy ktoś, kto pewnego dnia rzucił wszystko i wyjechał w Bieszczady, będzie potrafił po powrocie w profesjonalny sposób podzielić się swoimi przeżyciami przed szeroką publicznością? Czy pracownik duszący się w dużej korporacji, może swobodnie odetchnąć spełniając się w świecie dziennikarstwa?

Tak!

To prawdziwe przykłady osób, które zgłosiły się w poprzednich edycjach Akademii Dziennikarstwa. W tym roku organizowana będzie po raz siódmy przez Stację7 i Akademię Katolicką w Warszawie. Wielu spełniło swoje marzenia, o których wcześniej bali się nawet pomyśleć.

Jak to działa?

Nauczymy Cię zarówno odnalezienia się w dużej redakcji, jak i działania na własny rachunek. Chcesz założyć bloga? A może prowadzić własny, ciekawy kanał na YouTube? Chciałbyś napisać i wydać własną książkę? A może planujesz dać się poznać światu jako mistrz speechu? Zależy Ci na pozbyciu się raz na zawsze tremy przed występami publicznymi? Chcesz nauczyć się budować zwięzłe, a konkretne wypowiedzi? Pragniesz być nieugięty siłą argumentów w debacie? A może po prostu chciałbyś poznać tajniki dziennikarstwa od osób, które mają za sobą wiele lat pracy w telewizji, radiu, prasie, Internecie?

Reklama

To miejsce dla Ciebie!

Jeśli marzysz, by być dziennikarzem „kompletnym”, posiadającym całe spektrum medialnych umiejętności, my Ci to umożliwimy. W Akademii Dziennikarstwa kładziemy nacisk na aspekt praktyczny zajęć, dając szansę na sprawdzenie się pod okiem doświadczonych wykładowców. Proponujemy sztukę pisania, występ przed kamerą, samodzielny montaż wideo, szkolenie z fotografowania i obróbki graficznej zdjęć. Z nami nauczysz się też zakładać własną stronę internetową i sprawnie prowadzić profile w mediach społecznościowych.

Dziennikarstwo w wersji premium

Do udziału w Akademii zapraszamy topowych polskich dziennikarzy, od których można nauczyć się porządnego, profesjonalnego warsztatu. Wśród wykładowców są m.in:

Małgorzata Świtała, Monika Przybysz, Aneta Liberacka, Krzysztof Ziemiec, Alina Petrowa-Wasilewicz, Agata Puścikowska, Tomasz Rożek, Paweł Płuska, Przemysław Goławski, Małgorzata Ziętkiewicz, Weronika Kostrzewa, s. Judyta Pudełko PDDM, ks. Krzysztof Pawlina, ks. Marek Dobrzeniecki, ks. Przemysław Ćwiek, o. Marek Kotyński.

Reklama

Kierownikiem studium jest ks. dr Przemysław Śliwiński.

Realizuj swoje powołanie!

W zajęciach Akademii Dziennikarstwa można wziąć udział niezależnie od doświadczenia zawodowego i wieku. Zapraszamy osoby świeckie i duchowne. Tematyka zajęć obejmuje szeroki wachlarz zagadnień dotyczących warsztatu dziennikarza, dotyka także wątków związanych z wiarą, przykładowo:

Powołanie: Dziennikarz
Z WordPressem na ty
Do grafiki jeden krok
Sztuka pisania
Siła obrazu: filmy i vlogi
Mechanizmy Social Mediów 
Retoryka dziennikarstwa
Promocja i content marketing
Teologia i świadectwo

Zapisy potrwają do 30 września br. Zainteresowanych udziałem w zajęciach zachęcamy  do skorzystania z formularza zgłoszeniowego na stronie http://akademia.stacja7.pl/.  

Reklama

Pierwsze spotkanie planowane jest na 15 października br. Zajęcia obejmują dziesięć zjazdów, które będą się odbywać stacjonarnie do maja 2023 r., w Warszawie, przy ul. Miodowej 17/19. Koszt uczestnictwa w dwóch semestrach kursu podstawowego wynosi 1500 zł. 

Do zobaczenia na zajęciach!!!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę