Nasze projekty
Reklama
Fot. Mirosław Wiśniewski

Dziennikarze i eksperci poprowadzą Akademię Dziennikarstwa Stacji7

Ruszyły zapisy na zaawansowany kurs Akademii Dziennikarstwa Stacji7. W tym roku uczestnicy będą szlifować swój warsztat pod okiem czołówki polskich dziennikarzy i ekspertów z dziedziny mediów. Wśród nich Robert Mazurek, Tomasz Wolny, Małgorzata Świtała (Steckiewicz), prof. Monika Przybysz i rzecznik prasowy Archidiecezji Warszawskiej, ks. Przemysław Śliwiński

Program zaawansowany adresowany jest w pierwszej kolejności do absolwentów kursu podstawowego Akademii Dziennikarstwa. Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą rozwinąć swój warsztat i nabyć nowe umiejętności w świecie mediów.

Największą część kursu stanowią zajęcia praktyczne, które od początku funkcjonowania Akademii cieszą się największym zainteresowaniem. Wśród nich praca w studiu telewizyjnym, warsztaty w redakcji ogólnopolskiego medium informacyjnego, występy przed kamerą, samodzielny montaż wideo czy tworzenie materiałów prasowych pod okiem doświadczonych publicystów.

Wśród wykładowców są czołowi dziennikarze z największych ogólnopolskich mediów – Robert Mazurek (RMF FM), Małgorzata Świtała (Polsat News) i Tomasz Wolny (TVP2), a także medialni eksperci: ks. Przemysław Śliwiński (rzecznik prasowy Archidiecezji Warszawskiej), prof. Monika Przybysz (UKSW), Marcin Jończyk (współtwórca dominikańskiej „Langusty na Palmie”, Stacja7.pl) i Amelia Łukasiak (partner zarządzający w amacom.tv).

Reklama

Kurs podzielony jest na dziesięć spotkań. W tym roku przygotowaliśmy elastyczną ofertę pakietową, umożliwiającą udział tylko w wybranych zajęciach. Każdy z uczestników Akademii Dziennikarstwa otrzymuje certyfikat uczestnictwa w warsztatach lub ukończenia kursu (10 spotkań). Zajęcia rozpoczynają się w listopadzie. 

Dla absolwentów podstawowego kursu Akademii oferujemy 10% zniżki – aby z niej skorzystać, prosimy o przesłanie wiadomości na adres [email protected] .

Szczegółowy program i zapisy na stronie: http://akademia.stacja7.pl/poziom-zaawansowany/  

Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę