Nasze projekty

Dorota Gawryluk gościem na Akademii Dziennikarstwa

Dorota Gawryluk - szefowa Wydarzeń w Polsacie oraz Stacji Polsat News była w minioną sobotę jednym z wykładowców "Akademii Dziennikarstwa" organizowanej przez PWTW w Warszawie i Stację7.

Reklama

Tematem jej wykładu był świat telewizji widziany od środka oraz życie wewnętrzne redakcji telewizyjnej. Jak się okazało temat i treść jej wystąpienia idealnie wpisały się w oczekiwania studentów. Na zakończenie zasypali red. Gawryluk pytaniami: o to, czy w telewizji istnieje „cenzura”? Czy między dziennikarzami istnieje wyścig szczurów? Co najczęściej dziennikarze myślą o Kościele? Pytali również o możliwość odbycia stażu w Polsat News. 

Dorota Gawryluk była pierwszą z szeregu rozpoznawalnych dziennikarzy i publicystów, którzy w tym roku przyjdą z wykładem do Akademii Dziennikarstwa. Za miesiąc gościem będzie dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec, następnie Krzysztof Skórzyński z TVP, Robert Mazurek z RMF, Małgorzata Ziętkiewicz z Polsatu. 

W tym roku akademickim udział w warsztatach dla studentów wzięła udział również ekipa telewizyjnego Studia Raban, która poprowadziła dla nich zajęcia oraz realizowała program.

Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę