Nasze projekty

Ruszyła Akademia Dziennikarstwa 2020! Zajęcia w nowej formule

Ruszyła kolejna edycja Akademii Dziennikarstwa! W tym roku zajęcia rozpoczęły się w nowej formule. Ze względu na pandemię wykłady i zajęcia odbywają się zdalnie.

Akademia Dziennikarstwa to roczny kurs dedykowany jest dla osób interesujących się szeroko rozumianą pracą w mediach. W zajęciach mogą brać udział zarówno osoby świeckie jak i duchowne. Szczególnie cenne mogą być one dla administratorów i współtwórców parafialnych i kościelnych stron internetowych. Akademia Dziennikarstwa to szansa na rozszerzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie w codziennych zadaniach, pracy zawodowej lub w prowadzeniu własnych blogów, stron, czasopism, czy też innych kanałów komunikacji.

W tym roku ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, zajęcia rozpoczęły się w formie online.

Reklama

Wśród wykładowców akademii są: Dorota Gawryluk, Tomasz Wolny, Krzysztof Ziemiec, Robert Mazurek, Alina Petrowa-Wasilewicz, Paweł Płuska, Małgorzata Ziętkiewicz, Weronika Kostrzewa, ks. Krzysztof Pawlina, ks. Przemysław Śliwiński, ks. Marek Dobrzeniecki i o. Marek Kotyński.

W czasie zajęć można zdobyć praktyczną wiedzę na temat pracy z kamerą, posługiwania się słowem, czy promocji treści. Można też zdobyć podstawowe doświadczenie z zakresu umiejętności graficznych. Na zakończenie Akademii absolwenci otrzymują od uczelni specjalne dyplomy ukończenia kursu.

SPRAWDŹ: Laptop pod choinkę dla dzieci z biednych i wielodzietnych rodzin

Reklama

ag/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę