Nasze projekty
fot. Vanilla Bear Films/unsplash.com

Akademia Dziennikarstwa Last Minute!

Wydłużamy rekrutację na zajęcia Akademii Dziennikarstwa 2022/2023! Do 30 września br. można jeszcze zapisać się na dwusemestralny kurs, umożliwiający wyszlifowanie całego spektrum medialnych umiejętności.

Reklama

Podczas dotychczasowych sześciu edycji Akademii Dziennikarstwa, organizowanej przez Stację7 i Akademię Katolicką w Warszawie z oferty szkoleniowej skorzystało już ponad 500 osób. Grono studentów tworzą osoby świeckie i duchowne, niezależnie od doświadczenia zawodowego i wieku.

Program kursu obejmuje zagadnienia dotyczące warsztatu dziennikarza, dotyka także wątków związanych z wiarą. Akcent kładziemy na zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych wykładowców: proponujemy sztukę pisania, występ przed kamerą, samodzielny montaż wideo, szkolenie z fotografowania i obróbki graficznej zdjęć. Uczymy zakładać własną stronę internetową i sprawnie prowadzić profile w mediach społecznościowych – wyjaśnia Aneta Liberacka, redaktor naczelna portalu Stacja7. 

CZYTAJ: Akademia Dziennikarstwa. „Wreszcie poczułam, że jestem na swoim miejscu”

Reklama

Na zajęciach Akademii Dziennikarstwa studenci dowiadują się m.in. jak założyć blog, prowadzić  ciekawy kanał na youtube, wygłosić niezapomniany speech, poprowadzić ekscytującą debatę, a nawet – jak napisać i wydać własną książkę.

Akademia Dziennikarstwa umożliwia poznanie tajników dziennikarstwa wprost od profesjonalistów, którzy mają za sobą wiele lat pracy w telewizji, radiu, prasie i internecie. W gronie wykładowców są m.in: Małgorzata Świtała, Monika Przybysz, Aneta Liberacka, Krzysztof Ziemiec, Alina Petrowa-Wasilewicz, Agata Puścikowska, Tomasz Rożek, Paweł Płuska, Przemysław Goławski, Małgorzata Ziętkiewicz, Weronika Kostrzewa, s. Judyta Pudełko PDDM, ks. Krzysztof Pawlina, ks. Marek Dobrzeniecki, ks. Przemysław Ćwiek, o. Marek Kotyński. Kierownikiem studium jest ks. dr Przemysław Śliwiński.

ZOBACZ: Tu rozwija się skrzydła! Ruszył nabór do 7. edycji Akademii Dziennikarstwa

Reklama

Pierwsze spotkanie planowane jest na 15 października br. Zajęcia obejmują dziesięć zjazdów, które będą się odbywać stacjonarnie do maja 2023 r., w Warszawie, przy ul. Miodowej 17/19. Koszt uczestnictwa w dwóch semestrach kursu podstawowego wynosi 1500 zł. 

Zachęcamy do zgłoszenia chęci udziału za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie Akademii Dziennikarstwa http://akademia.stacja7.pl/.  

Do zobaczenia na zajęciach!!!

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę