Nasze projekty

Ważne zmiany w Radiu Warszawa. Kto będzie budzić stolicę i okolicę? Zajrzyjcie do nowej ramówki!

Nowy "Poranek", ale też program "Przystanek Parafia" to niektóre propozycje przygotowane dla słuchaczy przez Radio Warszawa. Po wakacjach nie zabraknie nowości, ale też lubianych i cenionych audycji - zapowiada rozgłośnia.

fot. Radio Warszawa/Facebook

Po wakacjach dotychczasowy „Poranek 7-9” zastąpi „Poranek z Radiem Warszawa”. A co będzie można usłyszeć w nowym „Poranku”? Od 7:15 rozmowy, przegląd dobrych wiadomości, ale też prognozę pogody oraz informacje z Warszawy i okolic.

„Budzić stolicę i okolicę od godziny 7 do 10 będą znani i lubiani dziennikarze: Jarosław Wydra, Ewa Pietrzak i Janusz Zalewski pod czujnym okiem Małgorzaty Kurzajewskiej, wydawcy programu. Usłyszysz wiadomości i krótkie treściwe rozmowy, a także informacje ułatwiające poranny rozruch i praktyczne porady. Obiecujemy też dużą dawkę pozytywnej energii Tego nam wszystkim potrzeba na początku dnia, prawda. Start: już w najbliższy poniedziałek!” – informuje rozgłośnia.

Przystanek Parafia

„Chcemy być blisko Was i dlatego w naszym programie znalazło się miejsce na szczególny program 'Przystanek Parafia’. Każdego tygodnia w ciągu roku wybierzemy się w podróż do parafii, która stanie się bohaterką programu” – informuje Radio Warszawa.

Reklama

Codziennie o godz. 14:20 ciekawostki o parafii, rozmowy z aktywnymi parafianami, przedstawicielami wspólnot, natomiast o 21:30 wspólnoty działające na terenie parafii będą zapraszane do prowadzenia wieczornego różańca ze studia Radia Warszawa. Z kolei w niedzielę po godz. 20:00 słuchacze usłyszą w radiu podsumowanie „tygodniowej podróży” oraz rozmowę z osobami ze wspólnoty parafialnej.

Nie zabraknie nowości, ale i cenionych programów

Ponadto, Radio Warszawa zaprasza m.in. na audycje: „Historii nie mierzą zegary” w poniedziałki o godz. 20:00, którą poprowadzi Karolina Stachacz-Bartosik; „Zdaniem Kościoła” w środy o godz. 20:00, którą poprowadzi Katarzyna Supeł-Zaboklicka.

„W soboty po godz. 10:00 i w niedziele po godz. 8:00 w podróż po miejscach, do których pielgrzymujemy zabierze nas Małgorzata Kurzajewska-Zarinah. Zapraszamy na audycję „Na pielgrzymim szlaku” – informuje Radio Warszawa.

Reklama

Nie zabraknie również „Kawy na wynos” z Katarzyną Supeł-Zaboklicką między 10:00 a 14:00, Popołudnia z Radiem Warszawa, które poprowadzi od 14:00 do 16:00 Michał Łopaciński oraz „Wieczoru w dobrej atmosferze” od 18:00 do 22:00 z Wojciechem Dąbrowskim.

Po przerwie wakacyjnej wracają również cenione przez słuchaczy cykle m.in. Dzbany z Kany, prowadzone przez ks. Michała Dziedzica w poniedziałki o godz. 22:05 czy „Wywiad z Człowiekiem”, na który we wtorki o godz. 22:05 zaprasza Paweł Kęska.

kh, Radio Warszawa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę