Nasze projekty

„Sięgając po Planer Dobroci możemy mieć pewność, że znajdziemy w nim mobilizujące, dobre, wartościowe treści!”

"Planer Dobroci tworzyłyśmy w grupie kobiet, kierowałyśmy się myślą, że brakuje takiego miejsca do planowania, które uwzględniałoby coś więcej niż zwykłe, typowe plany i kontakty, ale i jakieś dobro" - powiedziała red. Katarzyna Wysocka w Radiu Warszawa.

fot. Mockup Freepik

Tematem przewodnim rozmowy w Radiu Warszawa był wyjątkowy „Planer Dobroci”. Okładka pełna kwiatów, a w środku treści, przy których możemy się zatrzymać na dłużej, bo są bardzo mobilizujące, a tej mobilizacji nie tylko na Nowy Rok, ale przez cały rok nam potrzeba – podkreśliła na wstępie prowadząca rozmowę, red. Ewa Pietrzak.

Redaktor Katarzyna Wysocka zwróciła uwagę, że „Planer Dobroci” nie jest jak wszystkie inne planery, ponieważ możemy w nim znaleźć miejsce nie tylko na codzienne plany, ale także te bardziej wyjątkowe. Tworzyłyśmy ten planer w zwartej grupie kobiet, kierowałyśmy się myślą, że brakuje takiego miejsca do planowanie, które uwzględniałoby coś więcej niż zwykłe, typowe plany i kontakty, ale i jakieś dobro, niesienie dobra w codzienności, uśmiech – podkreśliła.

Planer nie jest typowym kalendarzem, można zacząć go używać w dowolnym momencie, nie tylko na początku roku, ale gdy po prostu chcemy nadać czemuś nowy początek – dodała red. Katarzyna Wysocka.

Reklama

ZOBACZ: Planer Dobroci już jest! Z nim zaplanujesz naprawdę dobry nowy rok

„Możemy mieć pewność, że znajdziemy w nim mobilizujące, dobre, wartościowe treści”

Jak podkreśliła dalej „Planer Dobroci” bazuje na jednym z bestsellerów wydawnictwa Stacja7, którym jest „Modlitewnik dla kobiet”. Spotkał się on z tak dobrym odbiorem, że zmobilizowało nas to, żeby pójść dalej i dać naszym Czytelniczkom jeszcze więcej treści umacniających w codzienności. W planerze, oprócz wybranych cytatów z „Modlitewnika dla kobiet” znajdują się m.in. „biblijne numery ratunkowe”, czyli wspierające cytaty z Pisma świętego, po które warto sięgnąć w trudnym położeniu, np. gdy jesteś zrezygnowana, gdy się boisz, jest też miejsce na własne „ratunkowe” ulubione sigla biblijne – powiedziała.

W rozmowie zaznaczono, że „Planer Dobroci” charakteryzuje się także tym, że jest wyjątkowo lekką książką, a co za tym idzie może być ze swoją właścicielką niemalże cały czas. Obejmuje 12 miesięcy, przy czym to my decydujemy, kiedy zaczniemy go użytkować. Planer zawiera specjalne zadania, które mobilizują do praktykowania wdzięczności, sięgnięcia po wartościową lekturę, wzbogacającą duchowo. Służy też do wyrabiania nawyków, poprzez zaznaczenie wykonania zaplanowanych zadań, niekoniecznie związanych z duchowością, ale i dotyczących prostych, prozaicznych czynności, np. wypicia wody – powiedziała red. Katarzyna Wysocka.

Reklama

Planer Dobroci” zachęca do użytkowania, by wracać do niego, gdy brakuje nam motywacji, każdego dnia – gdy sięgniemy po niego możemy mieć pewność, że znajdziemy w nim mobilizujące, dobre, wartościowe treści – dodała.

Całej rozmowy w audycji „Rozmowa poranka” w Radiu Warszawa można wysłuchać >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Planer Dobroci i Kobiecy Modlitewnik w pakiecie znajdziesz tutaj >>>

KUP PLANER DOBROCI TUTAJ >>>

ihk, pa/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę