Nasze projekty
Reklama

Niedatowany Planer Dobroci. Z nim zaplanujesz swoje wakacje!

Czy wiecie, że zacząć planowanie swojego nowego, duchowego życia możesz w każdym dniu roku? To wszystko za sprawą naszego Planera Dobroci, który jest niedatowany! Chwytaj za planer i planuj wakacje!

Ciągle żyjesz w biegu? Próbujesz ogarnąć siebie, dzieci, męża, pracę, przyjaciół i ciągle masz za mało czasu? Martwisz się, że nie wystarcza Ci wolnych chwil nie tylko dla siebie, rodziny i przyjaciół, ale także, a może przede wszystkim dla Pana Boga? Właśnie z myślą o takich osobach, jak Ty, stworzyliśmy nasz Planer Dobroci! 

Wakacje? Ale nie od Pana Boga! Budowanie relacji z „górą” może ułatwić nasz Planer Dobroci, w którym będziesz mogła zaplanować wszelkie duchowe aktywności i rekolekcje! :) Ale nie tylko… Wakacje pod palemką również można poukładać w naszym Planerze, między innymi dzięki zakładkom „mój budżet”, itp. :)

To narzędzie do planowania codzienności, ale także rozwoju duchowego nie tylko pod względem modlitwy, czytania Pisma Świętego, ale przede wszystkim dobrych planów i dobrych uczynków. Dzięki temu połączeniu – będziesz zarażać dobrem swoich najbliższych i wszystkich ludzi, których spotkasz na swojej drodze! 

Reklama

Czytaj także >>> Tradycje wigilijne, o których warto pamiętać

Dlaczego warto sięgnąć po Planer Dobroci? 

 • To nie tylko miejsce do planowania roku, codziennych wydatków i narzędzie do przypominania o spotkaniach i ważnych wydarzeniach. To miejsce, gdzie możesz zaplanować dobro! 
 • Planer zastępuje tradycyjny kalendarz. Jest o wiele ciekawszy, bowiem nie ma narzuconej formy. To Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz go prowadzić! W przeciwieństwie do kalendarza – możesz zacząć go użytkować w dowolnym czasie, bo nie jest datowany.
 • Planer to ogromna dawka motywacji w postaci cytatów z różnych źródeł, ale także inspirujących zadań.
 • Jest poręczny – ma format A5. Zmieści się do torebki, a co najważniejsze – jest bardzo wygodny w użytkowaniu.
 • Jest pięknie wydany. Swoim kwiatowym motywem nawiązuje do naszego bestsellera – Modlitewnika dla Kobiet. W pakiecie obie pozycje prezentują się zniewalająco! now
 • To doskonała forma na prezent z każdej innej okazji dla mamy, siostry, babci, córki czy przyjaciółki. To ten rodzaj upominku, który zawsze się przyda!

KUP PLANER DOBROCI TUTAJ >>>

Co znajdziesz w Planerze Dobroci? 

 • Kwiecistą, białą okładkę, która cieszy oko! 
 • Kremowy papier, po którym pisze się wręcz idealnie! 
 • Dużo miejsca na indywidualne notatki.
 • Miejsca na planowanie roku, miesiąca, budżetu, najważniejszych wydarzeń, itp. 
 • Miejsca do planowania duchowego rozwoju tj. roczny plan duchowy, biblijne numery ratunkowe, zbiór świąt nakazanych, Modlitwy do Ducha Świętego przed i po czytaniu Pisma Świętego, biblijną biblioteczkę do zamalowywania postępów czytania Biblii, śledzenie duchowych nawyków, itp. 
 • Porządną dawkę motywacji i inspiracji! W Planerze znajdują się cytaty pochodzące z różnych miejsc, ale także cytaty z rozważań, które pisałyście Wy – pełne pasji, kreatywności Kobiety, dzięki którym powstał nasz Kobiecy Modlitewnik. Totalnym bonusem do planera są unikatowe zadania, które powstały z myślą o rozwoju duchowym, ale przede wszystkim o szerzeniu dobra wszędzie tam, gdzie jesteśmy! 
 • Wstążka zintegrowana z Planerem, dzięki której nie zagubisz się w codziennych notatkach! 

Czytaj także >>> Wigilia w firmie. Jak powinno się ją zorganizować?

Podsumowując. Planer powstał z myślą o tych wszystkich kobietach, które szukają w codzienności czegoś więcej! Jeśli chcesz dzielić się dobrem ze swoimi bliskimi, a także ze wszystkimi napotkanymi osobami – Planer Dobroci jest właśnie dla Ciebie. Możesz sprawić prezent sobie lub tym kobietom, które są bliskie Twojemu sercu. Podaruj dobroć razem z nami! 

Reklama

Planer Dobroci i Kobiecy Modlitewnik w pakiecie znajdziesz tutaj >>>


KUP PLANER DOBROCI TUTAJ >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę