Nasze projekty

Natalka jak Anielka. Prosimy o modlitwę

Natalka urodziła się niemal dokładnie rok po Anielce, której historia porusza do dziś bardzo wielu ludzi. Dzisiaj ma 4 dni. Jej rodzice właśnie poprosili na Twitterze o modlitwę.

O Natalce dowiedzieliśmy się najpierw z listu, jaki Jej tata przysłał do naszej redakcji. Dziękując za nasze rozmowy z rodzicami Anielki napisał, że jego córeczka ma tę samą wadę co Anielka – bezczaszkowie, i że na wywiad, który opublikowaliśmy, trafił szukając informacji o tym schorzeniu. 

Niedługo później jego wpis pojawił się na Twitterze. Zaadresował go wprost do rodziców Anielki – Maćka i Ireny Kaczyńskich, również mających konta w tym serwisie. Stąd wiemy, że urodzona 4 dni temu Natalka jest pierwszym dzieckiem swoich rodziców, więc poza tym aspektem jej historia jest bliźniaczo podobna do sytuacji Anielki.

Reklama
Reklama

Reklama
Reklama

 

 

Reklama

Przypomnijmy, rodzicom Anielki na wczesnym etapie ciąży zaproponowano aborcję, która w przypadku dzieci z bezczaszkowiem jest w Polsce legalna. Państwo Kaczyńscy odmówili tłumacząc, że „w przypadku śmiertelnej choroby któregoś z żyjących już ich dzieci nie odebraliby mu ostatniego pół roku życia”. (Cała rozmowa z nimi tutaj>>)

? PRZECZYTAJ: Życie w blasku Anielki

Twitt od taty Natalki rozszedł się po sieci. Jeden z księży zaapelował o modlitwę w intencji dziewczynki i jej rodziców.

My także dołączamy do tej prośby. Włączmy Natalkę, jej rodzinę i wszystkie rodziny w podobnej sytuacji, do naszych modlitw!

 

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę