Nasze projekty

Natalia Kaczmarek pobiła 48-letni rekord! Tak na jej zwycięstwo zareagował tata [VIDEO]

Natalia Kaczmarek została mistrzynią Europy w biegu na 400 metrów, pobijając przy tym legendarny, 48-letni rekord Ireny Szewińskiej. Biegaczkę z trybun wspierała rodzina. Zobaczcie sami jak na niesamowity wynik lekkoatletki zareagował jej tata!

fot. nataliaakaczmarek/instagram.com

Natalia Kaczmarek jest lekkoatletką, specjalizującą się w biegu na 400 metrów. 26-letna biegaczka ma na swoim koncie już wiele sukcesów. Jest między innymi mistrzynią olimpijską w sztafecie mieszanej 4 × 400 metrów, wicemistrzynią olimpijską w kobiecej sztafecie 4 × 400 metrów. Jest również rekordzistką Polski na 400 metrów w hali i na stadionie.

ZOBACZ TEŻ>>> Mistrzynię na zawodach wspiera ksiądz. „Przyjaźnimy się od dwudziestu lat”

Do tych sukcesów dołożyła w poniedziałek w Rzymie mistrzostwo Europy w biegu na 400 metrów. Co więcej, w zwycięskim biegu złamała barierę 49 sekund. Uzyskała bowiem czas 48,98 sekund. Tym sam biegaczka pobiła legendarny, 48-letni rekord Ireny Szewińskiej.

Reklama

Na Stadio Olimpico w Rzymie Natalię Kaczmarek wspierała rodzina. Wzruszające kulisy sukcesu biegaczki uchwyciły kamery TVP Sport. Zobaczcie sami, jak wynik córki przeżywał tata Polki!

przegladsportowy.onet.pl, sport.interia.pl, pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę