Nasze projekty

Częstochowa: modlitwa za Alfiego i inne dzieci

W niedzielę o godz. 18.00 w centrum Częstochowy, na placu Biegańskiego zgromadzą się ci wszyscy, którzy będą chcieli pożegnać małego Alfiego Evansa z Liverpoolu, który zmarł w sobotę po kilku dniach po odłączeniu od aparatury podtrzymującej życie. Modlitwą chcą objąć również inne dzieci będące w podobnej sytuacji do niego.

– Chodzi tu nie tylko o małego Bena czy Kyrah, które są bezsilne w walce z angielskim systemem, ale także o wszystkie dzieci, które potrzebują naszego wsparcia zarówno na Wyspach jak i w Polsce i na całym świecie. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pożegnać malutkiego Alfiego i pomodlić się w intencji dzieciaczków – piszą organizatorzy spotkania.

Organizatorzy spotkania proszą o przyniesienie świec oraz niebieskich i fioletowych balonów, które na zakończenie spotkania zostaną wypuszczone w niebo, by uczcić pamięć Alfiego.

Poprzednie spotkanie dla Alfiego Evansa w Częstochowie miało miejsce w miniony piątek 27 kwietnia i zgromadziło ponad 90 osób, które modliły się o ocalenie chłopca i zmianę decyzji sędziów, którzy odmówili mu prawa do życia.

Reklama
Reklama

 

KAI/ad

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę