Nasze projekty

Manifest kobiet nieziemskich obyczajów

Wierzymy, że miłość, dobroć, pokora, rozwaga to atrybuty, z którymi jest pięknie każdej kobiecie

Reklama

Wierzymy, że możemy wszystko, bo mamy wsparcie nie z tej ziemi. Nasze wrażliwe, pozornie słabe serca potrafią dawać siłę.
 

Zaszczytem dla nas jest dawać życie i uczyć świat miłości. Chcemy troszczyć się o innych, nieść radość i pokój. Na przekór światu wierzymy, że macierzyństwo i kariera mogą iść w parze.
 

Chcemy kochać i być kochane nawet wtedy, gdy trudno nas zrozumieć. Czasami same mamy z tym problem, dlatego jesteśmy tak interesujące. Jesteśmy skomplikowane i dobrze nam z tym.
 

Reklama
Reklama

Mamy prawo oczekiwać wsparcia ze strony mężczyzn, ich opiekuńczości i odpowiedzialności.Nie jesteśmy słabszą płcią – my po prostu nie musimy wszystkiego robić same.
 

Zasługujemy na szacunek i godne traktowanie, znamy swoją wartość i nie zadowalamy się bylejakością. Mamy prawo do własnego zdania, chcemy współtworzyć świat mężczyzn, a nie tylko być towarem do wykorzystania.
 

Jesteśmy piękne – tak zostałyśmy stworzone, a nasza wartość nie zależy od tego, co myślą i mówią o nas inni. Pielęgnujemy naszą kobiecość, ale nasze prawdziwe piękno to nie to, co widać na pierwszy rzut oka.
 

Reklama
Reklama

Nie musimy znać się na wszystkim. Wiedza o tym, czym jest spalony, nie odmienia naszego życia, ale szanujemy męskie pasje. My też chcemy się rozwijać i czynić świat piękniejszym.


Dołącz do nas!Przeczytaj Manifest mężczyzn z nieba rodem

Reklama


Sprawdź jak być kobietą jak Maryja


 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę