Nasze projekty

„Powierz się Matce”. Modlitewnik Maryjny

„Jeśli masz chwile smutne w swym życiu – powierz się Matce” – tak brzmią słowa popularnej pieśni Maryjnej. Jeśli w Twoim życiu są chwile pełne zwątpienia, niepewności i strachu – to Ona jest tą, u której znajdziesz źródło pocieszenia. Przygotowaliśmy podręczny ebook, w którym znajdziecie teksty modlitw i pieśni maryjnych.

Reklama

To Ona jest tą, z którą chcemy dzielić zarówno wszystkie smutki, jak i chwile radości, szczęścia, dziękując Jej za wstawiennictwo. Maryja – Gwiazda Śliczna, Stolica Mądrości, Zwierciadło Sprawiedliwości to przede wszystkim nasza kochana Mama, której możemy polecać wszystkie trudy, która wszystko rozumie i Sercem otacza każdego z Nas.

Posłuchaj >>> Chwalcie łąki umajone

Modlitewnik Maryjny na każdy czas!

Ebook może być niezwykłą pomocą w tym czasie, kiedy gromadzimy się w Kościołach na Nabożeństwach Maryjnych. Zachęcamy jednak, by jego treść stała się także częścią codziennej modlitwy. 

Reklama

W modlitewniku na pierwszych stronach znajduje się wyjątkowe świadectwo życia z Maryją autorstwa Anety Liberackiej – redaktor naczelnej Stacji7.pl, które pomoże zrozumieć, jak bardzo Maryja jest piękna, dobra i mądra, jak potrafi działać w życiu każdego człowieka. 

Czytaj także >>> Aneta Liberacka: Litania Loretańska pomaga nam wielbić Maryję

Co można znaleźć w modlitewniku?

Modlitewnik ponadto zawiera modlitwy do Maryi zarówno te najbardziej znane (tj. różaniec, Litania Loretańska, Zdrowaś Mario, Pod Twoją Obronę, Apel Jasnogórski), jak i modlitwy w różnych potrzebach. Można znaleźć tu także Godzinki do Niepokalanego Poczęcia Maryi, osobiste Akty zawierzenia i inne modlitwy przybliżające do Nieba.

Reklama

Modlitewnik zawiera ponadto teksty najpopularniejszych i najpiękniejszych pieśni Maryjnych, które wzbogacą codzienną modlitwę. Można go także zabrać na Nabożeństwa ku czci Maryi, czy wspólnotowe modlitwy przy kapliczkach, a także korzystać z niego śpiewając z rodziną, w domowym zaciszu. 

Módl się >>> Wielbi dusza moja Pana…


Modlitewnik Maryjny. „Powierz się Matce”

Zobacz >>>

Tekst pierwotnie został opublikowany w kwietniu 2022 r.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę