Nasze projekty
Reklama

Jego okiem oglądaliśmy najważniejsze wydarzenia! Jakub Szymczuk gościem Small Talk 7

Już po raz ósmy zapraszamy na spotkanie na żywo na Instagramie Stacji7! Tym razem gościem Weroniki Kostrzewy będzie Jakub Szymczuk, znakomity fotograf.

Kojarzycie to znane zdjęcie z procesji Bożego Ciała z Placu Zbawiciela, w otoczeniu tęczy i młodych osób przy stolikach z piwem w ręku? To właśnie to zdjęcie – wykonane telefonem, przypadkiem – jest dla Jakuba Szymczuka osobiście najważniejszym zdjęciem w jego karierze. Choć zdjęcie nie zdobyło żadnej nagrody, wywołało szeroką dyskusję. I to, według autora, jego największy sukces.

DOŁĄCZ DO LIVE TUTAJ >>>

Kim jest Jakub Szymczuk?

Jakub Szymczuk to wyśmienity fotograf nagrodzony w wielu konkursach, a prywatnie mąż i tata. Pracował w „Gościu Niedzielnym”. W 2014 roku jego fotografia z protestów na kijowskim Majdanie otrzymała tytuł Zdjęcia Roku w konkursie Grand Press Photo. Nagrodzono ją też tytułami Zdjęcia X-lecia i w 2024 roku Zdjęcia XX-lecia Grand Press Photo.

Od 2017 roku był pierwszym fotografem prezydenta RP. Niedawno ogłosił, że żegna się z tym stanowiskiem.

Reklama

CZYTAJ>>> Jakub Szymczuk nagrodzony Grand Press Photo! „To wielkie wyróżnienie”

dalszy ciąg tekstu pod wpisem

Jak to jest być fotografem prezydenta?

Jak to jest uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach państwowych z udziałem Prezydenta RP? Co dzieje się za kulisami? Czego nie widzą kamery? Czy zdarzyło mu się zepsuć ważne ujęcia? Jak łączył tę funkcję z byciem mężem i tatą? Dlaczego postanowił zrezygnować z tego stanowiska?

O to wszystko zapyta niezawodna Weronika Kostrzewa w kolejnym spotkaniu na żywo na Instagramie Stacji7 już w najbliższy czwartek, 6 czerwca o godzinie 17.

DOŁĄCZ DO LIVE TUTAJ >>>

Small Talk 7. Bądź z nami na żywo na Instagramie!

Small Talk 7 – Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

Reklama

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa, dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

CZYTAJ>>> Jakub Szymczuk o Pier Giorgio Frassatim

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie!

Czy jest coś, czego chcielibyście dowiedzieć się o Jakubie Szymczuku, jego działalności, o jego doświadczeniach zawodowych, o życiu prywatnym, zainteresowaniach… Jakie pytanie byście mu zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nim face to face?

Nie krępujcie się – pytajcie!

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już w najbliższy czwartek, 6 czerwca na nasz Instagram o godz. 17:00. Bądźcie z nami!

Posłuchaj wszystkich rozmów z cyklu Small Talk 7 na naszym kanale YouTube!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę