Nasze projekty

Small Talk 7. Gościem Weroniki Kostrzewy będzie… Ania Stachowiak!

Już w najbliższy wtorek o godz. 17:00 na naszym Instagramowym live, gościem Weroniki Kostrzewy będzie Ania Stachowiak! Żona Adama Stachowiaka, mama dwóch ślicznych córek, autorka książek o pewnej wyjątkowej miłości, a do tego influencerka, piękna, pełna ciepła i radości osoba, w której życiu ogromną rolę odgrywa Pan Bóg. Dołącz do nas!

Reklama

Small Talk 7 – nowy Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

Zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Ania Stachowiak gościem Small Talk 7

Ania Stachowiak to niezwykła kobieta. Żona Adama Stachowiaka, mama dwóch ślicznych córek, autorka książek o niezwykle fascynującej historii swojego małżeństwa, która pełna była wzlotów, upadków, ale happy end w ich wypadku był gwarantowany. Choć nie wszyscy w to wierzyli – ich miłość zwyciężyła wszystko. Ania do tego jest influencerką, piękną, pełna ciepłą i radości kobietą, w której życiu ogromną rolę od zawsze odgrywał Pan Bóg.

Reklama

Niedawno Adam i Ania nagrali wspólną piosenkę, która cieszy się ogromną popularnością. Oboje bowiem są bardzo muzykalni i kochają śpiewać i tworzyć nowe utwory. Adam był nawet w The Voice of Poland, gdzie zaprezentował piosenkę o swojej mamie, która podbiła serca telewidzów.

Książki Ani Stachowiak można kupić tutaj>>>

Ania bez pamięci pokochała swojego męża – Adama, który… nie był wierzący. Pomału jednak, gdy widział modlitwę żony i to, jak bardzo wiara jest dla niego ważna, sam uwierzył. Niedługo.. wezmą ślub kościelny, a Adam przyjmie chrzest i pozostałe sakramenty. Niedawno ogłosili, że żyją w białym małżeństwie, co spotkało się z niezrozumieniem opinii publicznej. Mimo to, zakochani nie poddają się, idą wspólną drogą ku Chrystusowi!

Reklama

Czytaj także >>> Ania Stachowiak: Odkąd w naszym małżeństwie pojawił się Pan Bóg, jest jeszcze piękniej!

W trakcie live pogadamy między innymi o książkach Ani, które bardzo dokładnie opisują historię ich miłości, ale także o tym, jakie mają plany rodzinne i zawodowe na przyszłość, a także o tym, jaką drogę przeszli, by być razem, by być tak szczęśliwym małżeństwem i szczęśliwymi rodzicami. Zadamy także pytania, które zadacie Wy – nasi wspaniali obserwatorzy!

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie! Czy jest coś, co chcielibyście wiedzieć o Ani i Adamie Stachowiakach, o książkach Ani, wspólnym tworzeniu muzyki, jej macierzyństwie? Jakie pytanie byście jej zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nią face to face?

Nie krępujcie się – pytajcie! Pogadamy :)

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już we wtorek na nasz Instagram. Bądźcie z nami!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę