Nasze projekty

Small Talk 7. Tym razem gościem Weroniki Kostrzewy będzie… Marcin Zieliński!

Marcin Zieliński - najpopularniejszy w Polsce ewangelizator, charyzmatyk, autor książek będzie kolejnym gościem Weroniki Kostrzewy w Small Talk 7! Pogadają o jego nawróceniu, a także o tym, jak to jest jeździć po całym świecie i głosić miłość Pana Boga, czy miał taki plan na życie, a może ten pomysł przyszedł do niego z czasem? Spotkajmy się na Instagramowym live już w najbliższy poniedziałek o 18:00.

Reklama

Small Talk 7 – Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

Czytaj także >>> Marcin Kwaśny: Często mówię Ty się tym zajmij

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa, dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Reklama

Zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Marcin Zieliński gościem Small Talk 7

Marcin Zieliński był zwyczajnym chłopakiem, który bardzo lubił sport. Grał nawet w lokalnej drużynie piłki nożnej. Swoją karierę piłkarską rozwijał w klubach Widok Skierniewice i Unia Skierniewice. Wszystko w jego życiu zmieniło się w 2007 r., kiedy doświadczył prawdziwego nawrócenia. Został liderem wspólnoty „Głos Pana”, zrzeszonej przy parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach. Z czasem podjął się misji ewangelizacyjnej zarówno w Polsce, jak i za granicą, głosząc nauki religijne i dzieląc się swoim świadectwem wiary.

Marcin jest bardzo zaangażowany w działalność ewangelizacyjną. Był między innymi prelegentem podczas rekolekcji „Jezus na stadionie”, a także brał udział w wielu, fantastycznych wydarzeniach, gdzie głosił świadectwo. Jest niezwykle charyzmatyczny, radosny. Gdy patrzy się na jego radość i miłość do Boga – aż chce się mieć dokładnie tak samo! :)

Marcin prowadzi także swój kanał na YouTube, aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, by jeszcze szerzej i jeszcze intensywniej świadczyć o tym, jak Pan Bóg jest wielki! Marcin też często współpracuje z osobami prosto z showbusinessu – nagrywa z nimi podcasty i pokazuje im, jak fantastycznie jest wierzyć w Boga. Jest także autorem licznych książek o tematyce religijnej, motywacyjnej do duchowego wzrostu.

Czytaj także >>> Edyta Golec: W naszej rodzinie Pan Bóg jest bardzo ważny

Chcesz dowiedzieć się jaką drogę przeszedł Marcin, by być w tym miejscu, w którym jest obecnie? Zobaczcie jego świadectwo!

Reklama

Świadectwo Marcina Zielińskiego:

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie! Czy jest coś, czego chcielibyście dowiedzieć się o Marcinie, jego działalności, o jego doświadczeniach spotkań z ludźmi z całego świata i rozmów o Chrystusie? Jakie pytanie byście mu zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nim face to face?

Pogadajmy! :)

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już w poniedziałek o godz. 18:00 na nasz Instagram. Bądźcie z nami!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę