Nasze projekty

Tomasz Rożek gościem Small Talk 7 już w najbliższy piątek!

To już siódmy odcinek live Small Talk 7! Tym razem gościem Weroniki Kostrzewy będzie Tomasz Rożek - fizyk, naukowiec, dziennikarz, założyciel kanału YouTube "Nauka. To lubię". Na co dzień w przyjazny odbiorcom sposób popularyzuje wiedzę z różnych dziedzin. Dołącz do nas już w najbliższy piątek o godz. 18:00!

Reklama

Small Talk 7 – Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

DOŁĄCZ DO LIVE TUTAJ >>>

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa, dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Czytaj także >>> 10 polskich gwiazd, które nie wstydzą się swojej wiary. Co mówią o Bogu?

Reklama

Tomasz Rożek gościem Small Talk 7

Tomek Rożek to postać, która niewątpliwie kojarzy się z nauką. Nie bez powodu, bowiem wokół niej dziennikarz związał swoją karierę zawodową. Jest nie tylko naukowcem – ma doktorat z fizyki jądrowej, ale także popularyzatorem wiedzy, autorem książek i właśnie – dziennikarzem. Widzowie pokochali go za prostotę przekazu, ciepło i dystans. Najczęściej możemy go zobaczyć na YouTube’owym kanale „Nauka. To lubię!”. Na swoim koncie Tomasz Rożek ma także stworzenie projektów naukowych i sportowych dla dzieci i młodzieży. Obecnie wraz z Anną Lewandowską zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej.

Sam o sobie pisze następująco: „spora część mojego życia to tzw. seria fortunnych zdarzeń. Chciałem zostać lekarzem, a zostałem fizykiem. Pojechałem zwiedzać Wiedeń, a poznałem żonę. Chciałem robić doktorat i wyjechałem na prawie 4 lata do największego centrum naukowego w Europie. Chcieliśmy powiększyć rodzinę i urodziły się bliźniaki. W końcu wróciliśmy z emigracji, żebym mógł zostać naukowcem, a zostałem dziennikarzem”.

Czytaj także >>> Marcin Zieliński dla Stacji7: Pan Bóg mówi na różne sposoby, zwykle bardzo prosto

Reklama

Tomasz współpracował z wieloma mediami. Mamy na swoim koncie także wspólną przygodę, bowiem współpracowaliśmy przy projekcie Akademia dziennikarstwa, która wyszkoliła setki profesjonalnych dziennikarzy. Obecnie jest współtworzącym jeden z największych kanałów informacyjnych polskiego YouTube – Kanału Zero.

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie! Czy jest coś, czego chcielibyście dowiedzieć się o Tomaszu Rożku, jego działalności, o jego doświadczeniach zawodowych, o życiu prywatnym, zainteresowaniach… Jakie pytanie byście mu zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nim face to face?

Nie krępujcie się – pytajcie!

Reklama

Czytaj także >>> Diana Paulińska: seksualność jest zdrowa, potrzebna i dana od Pana Boga

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już w najbliższy piątek, 24 maja na nasz Instagram o godz. 18:00. Bądźcie z nami!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę