Nasze projekty

Small Talk 7. Już w ten piątek gościem Weroniki Kostrzewy będzie Diana Paulińska!

Po świątecznej przerwie powracamy z naszą serią instagramowych live'ów. Kolejnym gościem Weroniki Kostrzewy będzie Diana Paulińska, która prowadzi profil "Czystość dla małżeństwa" - psycholog, seksuolog, logoterapeuta, a przy tym żona i fantastyczna kobieta! Dołącz do nas w najbliższy piątek o godz. 15:00!

Reklama

Small Talk 7 – Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa, dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Diana Paulińska gościem Small Talk 7

Diana Paulińska zebrała na swoim instagramowym koncie tysiące osób, które chcą bliżej, a przede wszystkim po chrześcijańsku, spojrzeć na swoją seksualność. Jej obserwatorzy cenią ją za rzetelną wiedzę, holistyczne podejście, poczucie humoru i prostotę przekazu.

Reklama

Jak sama mówi – przez lata poświęciła się pomaganiu ludziom w akceptacji własnej seksualności, kierując się holistycznym podejściem do człowieka. Skupia się na problemach związanych z libido, wyzwaniami dotyczącymi czystości przedmałżeńskiej i małżeńskiej oraz wspiera pary w komunikacji podczas współżycia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Diana Paulinska – Psycholog, Seksuolog & Logoterapeuta (@czystosc_dla_malzenstwa_)

Jako założycielka „Il Senso” wierzy, że miejsce, które łączy wartości i terapię, może być oazą pomocy dla wielu osób. Prowadzi edukację i warsztaty na temat seksualności dla różnych grup wiekowych – w tym nastolatków, studentów, małżonków oraz osób duchownych.

Reklama

Na live porozmawiamy o seksualności, psychologii, ale nie tylko! Chcemy poznać samą Dianę i jej nastawienie do życia. Jak sobie układa codzienność, czym się interesuje, o czym marzy i jak wyobraża sobie przyszłość za kilka lat? Czy się krępuje opowiadając o seksualności? Jakie było najtrudniejsze jej wyzwanie zawodowe? O tym, a także o wielu innych sprawach, pogadamy już w najbliższy piątek tj. 12 kwietnia o godz. 15:00! Bądźcie z nami! :)

Czytaj także >>> Edyta Golec: W naszej rodzinie Pan Bóg jest bardzo ważny

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie! Czy jest coś, czego chcielibyście dowiedzieć się o Dianie, jej działalności, o jej doświadczeniach zawodowych? Jakie pytanie byście jej zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nią face to face?

Reklama

Nie krępujcie się – pytajcie! Pogadamy :)

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już w piątek na nasz Instagram. Bądźcie z nami!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę