Nasze projekty

Small Talk 7. Instagramowy live z Kariną Bosak już dziś!

Żona, mama trójki dzieci, prawniczka, polityk, a obecnie także posłanka na Sejm X kadencji. Tak w skrócie można by opisać Karinę Bosak, która będzie kolejnym gościem Weroniki Kostrzewy w Small Talk 7 już za tydzień, w poniedziałek 6 maja o godz. 11! Bądźcie z nami!

Reklama

Small Talk 7 – Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa, dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Czytaj także >>> 10 polskich gwiazd, które nie wstydzą się swojej wiary. Co mówią o Bogu?

Reklama

Karina Bosak gościnią Small Talk 7

Karina Bosak – żona znanego polityka, lidera partii Konfederacji, która stoi za swoim mężem murem, ale jednocześnie prowadzi swoją karierę prawniczą, a w dodatku polityczną. Została bowiem wybrana na posłankę Sejmu X kadencji. Jest wielodzietną mamą – razem z mężem wychowują troje dzieci: synów: Artura i Daniela oraz córkę Emilię.  Karina Bosak perfekcyjnie łączy te kilka ról i pokazuje, że będąc mamą, można wciąż realizować się zawodowo i to na różnych polach!

Karina Bosak jest także obrończynią życia i opowiada się przeciwko aborcji. Niejednokrotnie brała udział w marszach życia. W ostatnim czasie w Sejmie trwa pełna emocji dyskusja nad liberalizacją prawa aborcyjnego. Karina Bosak została wybrana członkinią Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw dotyczących prawa do przerywania ciąży jako jedyna, która opowiada się za życiem. W ostatnim czasie w trakcie sejmowej debaty, wygłosiła łamiącym się głosem przemówienie, które poruszyło serce wielu internautów. Zobaczcie sami.

Dalsza część artykułu pod materiałem video

Reklama

Karina Bosak w Sejmie o aborcji:

Podczas instagramowego live Small Talk 7 Weronika Kostrzewa zapyta Karinę Bosak o to, jak to jest być jedną z niewielu kobiet w Sejmie, która opowiada się za życiem, jak godzić życie prywatne, zawodowe, z polityką i jak to jest być żoną jednego z najpopularniejszych polityków w Polsce. A także o tym, jaką jest żoną, mamą i jaki jest jej sekret szczęśliwej rodziny. O tym wszystkim, a także na inne tematy porozmawiamy już za tydzień – w poniedziałek 6 maja o godz. 11:00. Nie martwcie się, jeśli ta godzina Wam nie odpowiada, bo jesteście w szkole i w pracy – live będzie zapisany i opublikowany w naszych mediach społecznościowych i YouTube. Nic Was nie ominie! :)

Czytaj także >>> Edyta Golec: W naszej rodzinie Pan Bóg jest bardzo ważny

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie! Czy jest coś, czego chcielibyście dowiedzieć się o Karinie, jej działalności, o jej doświadczeniach zawodowych, o życiu prywatnym, zainteresowaniach… Jakie pytanie byście jej zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nią face to face?

Reklama

Nie krępujcie się – pytajcie!

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już za tydzień na nasz Instagram. Bądźcie z nami!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę