Nasze projekty

O nas

Stacja7.pl to multimedialny portal religijny, który jest odpowiedzią na zagonienie współczesnego świata. Chcemy być miejscem wytchnienia dla tych, którzy mają dość oszalałego pędu i trudnej do wytrzymania presji. Głosić Dobrą Nowinę o Chrystusie, tam gdzie nie ma już nadziei. Pokazać, że życie wiarą chrześcijańską nie tylko daje zbawienie, ale jest wspaniałą przygodą i najlepszym przepisem na udane, ciekawe życie.

Reklama

Uważamy, że nowoczesne technologie i atrakcyjne formy przekazu są wyłącznie sprzymierzeńcem naszych planów, co staramy się udowadniać od grudnia 2012 roku.

 

Zaufanie, którym obdarzyło nas w tym czasie ponad 1,5 mln użytkowników, jest dla nas najlepszą motywacją do wytężonej pracy. To dla Ciebie, Drogi Użytkowniku, chcemy codziennie stawać się lepszym portalem. Mamy nadzieję i głęboko w to wierzymy, że teraz będziemy spotykać się często w internecie i „realu”, a w przyszłości miło pogawędzimy w Niebie.

Reklama

Dyrektor portalu:

 

Aneta Liberacka – dyrektor zarządzający portalu, bogata w doświadczenie zdobyte podczas pracy w największych firmach informatycznych w kraju. Dba o to, by Stacja7.pl była miejscem, w którym internetowi podróżnicy – utrudzeni życiowym pędem – będą z ochotą zatrzymywali się, by naładować duchowe akumulatory. Jednocześnie, jako sprawny kierownik redakcyjnego pociągu, potrafi zaciągnąć hamulec, gdy pozostała część ekipy zbyt mocno dołoży paliwa do pieca kreatywności. Prywatnie, szczęśliwa żona i matka czwórki dzieci, która w codziennym trudzie mocno stawia na przyjaźń z Maryją.

Reklama

 

Zespół:

 

Reklama

Judyta Syrek – PR Manager i autorka popularnych książek takich jak: „Kobieta, boska tajemnica”, „Sekrety mnichów” (wyróżniona nagrodą Fenix w 2007 r.), „Uwierzcie w koniec świata”, czy „Nie bój się żyć”. Ma głowę pełną pomysłów i… anegdotek z zakonnikami w tle. Niekiedy mamy wrażenie, że za jej plecami widać cień śp. o. Joachima Badeniego OP, który nawet po śmierci wspiera ją w zmaganiach zawodowych i prywatnych.

 

Dominik Kołodziej – specjalista ds. zarządzania stronami internetowymi, kierownik wydań tematycznych, były szef krakowskiego DA „Beczka”. Nie ma takiego projektu, którego by się nie podjął. Dla każdego znajdzie odpowiednią strategię, dzięki umysłowi wyćwiczonemu podczas wielu godzin spędzonych przy grach planszowych.

 

Mateusz Ochman – specjalista ds. contentu i social media. Człowiek, który nie zna czasownika „wyspać się”, bo od snu woli aktywność online. Facebook i YouTube to jego drugi dom. W tym pierwszym najczęściej pojawia się z „tygrysem” Pontifexem, w drugim z Tomkiem Adamskim jako współprowadzący vloga „Bez Imprimatur”. Jest autorem bloga „Bóg, honor & rock`n`roll”, fanem papieża Benedykta XVI, liturgii i… Juventusu Turyn, a półki w jego mieszkaniu uginają się pod ciężarem książek religijnych. Do każdej sytuacji potrafi dopasować co najmniej pięć odpowiednich gifów.

 

Adrian Wawrzyczek – specjalista ds. contentu, social media i strategii marketingowej. Jako były dziennikarz piłkarski taktykę portalu najchętniej rozrysowałby na tablicy, wydobywając z siebie hasła zagrzewające do ataku. Uwielbia książki, e-booki, aplikacje mobilne i dobre jedzenie, a jego kubek na kawę jest największy w całej firmie. Swoje miejsce w Kościele odnajduje w rodzinie i nurcie charyzmatycznym.

 

Marcin Jończyk – ekspert od form multimedialnych, operator i montażysta, który zawsze ma ręce pełne roboty. Samouk, któremu umiejętności zazdroszczą zawodowcy z wieloletnim stażem. Jeśli kiedykolwiek będzie mu czegoś (poza czasem, bo czasoprzestrzeń go od dawna nie dotyczy) w życiu brakowało, to na pewno nie będą to zlecenia. Lepiej z nim nie zadzierać, bo jest mistrzem błyskawicznej riposty.

 

Mateusz Kalinowski – redaktor i grafik w jednym, odpowiedzialny za publikację treści pojawiających się w serwisie. Miłośnik artystycznego oldschoolu, sam zanurzony w nieustannym eksperymencie. Rysuje i śpiewa (czasem jednocześnie)  w każdych życiowych okolicznościach.

 

Berta Bojarska – specjalistka ds. czystości tekstów i umów. Ma najbardziej czułe oczy w całej redakcji – razi ją każda literówka, a źle postawione przecinki są pożywką dla jej korektorskiego zapału. Ponadto utrzymuje porządek w dokumentach, który zadowoliłby najbardziej wymagającego pedanta. Najlepiej czuje się w muzeach i teatrze, a także trzymając w ręku aparat fotograficzny lub… czekoladę :)

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę