Nasze projekty
Reklama
fot. sanah/youyube.com (print screen)

„Nie traćmy ducha”. Posłuchaj wyjątkowej piosenki Sanah!

Sanah po raz kolejny zachwyca swoim głosem. Na jej nowej płycie znaleźć można mnóstwo przepięknych piosenek. Posłuchajcie jednej z nich!

Zuzanna Irena Grabowska występująca pod pseudonimem Sanah to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka oraz absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od kilku lat jej twórczość zachwyca miliony Polaków, a koncerty zbierają zarówno młodych, jak i starszych słuchaczy.

Jak przyznaje, kiedy staje na scenie zawsze jest… zestresowana.  Dzięki sympatycznej reakcji po kilku minutach strach znika. A kiedy poczuję się swobodniej, mogę już gadać i gadać. Dużo zależy od mojego nastawienia – przyznała w rozmowie z „Twoim Stylem”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ>>>> Zaskakujące wyznanie Sanah. „Za kilkanaście lat chciałabym być jak…”

Reklama

Sanah wydała nową płytę

Artystka cały czas zaskakuje, a jej pomysły co raz stają się nowymi hitami! Podobnie jest z najnowszą płytą Sanah pt. „Kaprysy”, gdzie znalazło się mnóstwo fantastycznych utworów. Jednym z nich jest piosenka pt. „Miałam taki kaprys!!!”

Utwór ten to pełen rytmicznych, ale i subtelnych dźwięków. W dodatku ozdobiony, jak zawsze, pięknymi słowami. Sanah do piosenki stworzyła także przepiękny teledysk. Sami zobaczcie jak wszystko przepięknie się dopełnia!

Zobacz i posłuchaj piosenki „Miałam taki kaprys!!!” w wykonaniu Sanah!

wikipedia.org,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę