Nasze projekty
Reklama
Fot. sanahmusic/ Instagram

Zaskakujące wyznanie Sanah. „Za kilkanaście lat chciałabym być jak…”

"Chciałabym pielęgnować moją kobiecość" - wyznała Sanah, czyli Zuzanna Grabowska, w ekskluzywnym wywiadzie dla Vogue.

Sanah to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W swoim dorobku muzycznym wydała już 5 albumów studyjnych, a jej piosenki od kilku lat podbijają muzyczne listy przebojów.

Wielokrotnie w tekstach swoich piosenek wspomina Boga oraz Jego działanie w swoim życiu. Również na swoim Instagramie zdarzało się, że publikowała zdjęcia okraszając je wymownymi opisami, na przykład zdjęcie przy kapliczce z podpisem „Wdzięczna”.

CZYTAJ>>> Nowy album Sanah. Artystka doceniona za… skromność!

Reklama

Co czuje Sanah na scenie? Zdradziła szczegóły swoich występów!

Teledyski z udziałem Sanah zdecydowanie wyróżniają się na tle innych artystów. Bije z nich… skromność! W klipach do utworów z najnowszego albumu „Kaprysy” Zuzanna Grabowska postawiła na klimat pozamiejskiej działki, sadu, lasu, ogródka warzywnego, świeżo zebranych owoców, łąki, jeziora... I zebrała niesamowitą ilość pozytywnych komentarzy! „Klasa, wdzięk, talent, styl, skromność, pokora” – piszą fani Sanah.

W rozmowie z „Twoim Stylem” Sanah przyznała, że stając na scenie zawsze jest… zestresowana. Dziś zaczynając koncert, przyznaję, że jestem zestresowana, mam rumieńce – zwyczajne rzeczy. Dzięki sympatycznej reakcji po kilku minutach strach znika. A kiedy poczuję się swobodniej, mogę już gadać i gadać. Dużo zależy od mojego nastawienia – przyznała.

Reklama

CZYTAJ>>> Sanah w nowej piosence! „To, na co dziś mnie stać, to krzyk i płacz, o którym nigdy nie dam znać…”

Sanah marzy o… gromadce dzieci!

W najnowszym wydaniu „Vogue” artystka opowiedziała Annie Konieczyńskiej o swoim życiu, planach muzycznych i tych związanych z jej życiem prywatnym.

Reklama

W wywiadzie dla Vogue Sanah przyznała, że rodzina jest dla niej ważna. Sama ma piątkę rodzeństwa, którzy – jak zaznaczyła – są dla niej najlepszymi przyjaciółmi. Do tego grona dołączyło też rodzeństwo jej męża – Stanisława Grabowskiego, których… też jest piątka! Rodzina zawsze była i jest najważniejsza. Do dziś niedzielny obiad to świętość – przyznaje artystka.

Mąż Zuzanny Grabowskiej występuje także w jej teledyskach, tworzą świetny duet sceniczny – Stanisława Grabowskiego możemy spotkać na scenie także na koncertach Sanah – tak było m.in. podczas trasy koncertowej „Bajkowa Sanah”. W rozmowie z Anną Konieczyńską Sanah zdradziła, że marzy jej się gromadka dzieci!

ZOBACZ>>> „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami”. Posłuchajcie nowej piosenki Sanah

Sanah o małżeństwie: Mój mąż trzyma mnie bliżej ziemi

Zuzanna Grabowska wyszła za mąż za Stanisława Grabowskiego w 2022 roku. Jak podkreśla, małżeństwo spowodowało, że stała się dojrzalszą kobietą. Dorosłam. Małżeństwo sprzyja życiu spokojniejszemu, pielęgnowaniu relacji, dbaniu o siebie nawzajem. Sanah opowiada także jak wielkie wsparcie ma w swoim mężu. Bez niego odleciałabym za daleko, on trzyma mnie bliżej ziemi.

W karierze muzycznej wspiera ją nie tylko mąż i rodzina. To także wierne grono przyjaciół. Staram się nie odlecieć, pomagają mi przyjaciele, rodzina. Traktują mnie tak jak wcześniej. Mówią: „Najgorsze, co możesz zrobić, to się zmienić. Nawet twoje pomyłki, jąkanie na scenie, jest siłą”. Wierność sobie i pokora jest tym, czego chcę się trzymać. Staram się nie myśleć o popularności – mówiła Sanah w rozmowie z Agnieszką Litorowicz-Siegert dla „Twojego Stylu”.

ZOBACZ>>> Sanah nagrała piosenkę do filmu o ks. Stanisławie Brzósce. Zobaczcie teledysk!

Sanah wyznała, kto jest dla niej inspiracją

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że przez Sanah widnieje niezwykła kariera i muzyczna przyszłość. A jak to widzi sama artystka? Przyznała, że ma swój wzór do naśladowania.

Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat chciałabym być jak Irena Santor – elegancka, kulturalna, uśmiechnięta. Zachować naturalność. Pielęgnować moją kobiecość – wyznała Sanah.

Vogue, Twój Styl, Wikipedia, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę