Nasze projekty
Reklama
Fot. sanahmusic/Instagram

Nowy album Sanah. Artystka doceniona za… skromność!

"Klasa, wdzięk, talent, styl, skromność, pokora" - piszą fani Sanah. W nowym albumie zatytułowanym "Kaprysy" artystka nie tylko zachwyca pięknymi piosenkami, ale także... skromnością!

Teledyski z udziałem Sanah zdecydowanie wyróżniają się na tle innych artystów. Bije z nich… skromność! W klipach do utworów z najnowszego albumu „Kaprysy” Zuzanna Grabowska postawiła na klimat pozamiejskiej działki, sadu, lasu, ogródka warzywnego, świeżo zebranych owoców, łąki, jeziora... I zebrała niesamowitą ilość pozytywnych komentarzy! „Skromność tej dziewczyny jest bardziej sexy niż tysiąc roznegliżowanych artystek razem wziętych” – piszą fani w komentarzach.

CZYTAJ>>> Sanah w nowej piosence! „To, na co dziś mnie stać, to krzyk i płacz, o którym nigdy nie dam znać…”

Sanah o reakcji fanów na nowy album: „Jestem oszołomiona”!

„Kaprysy” to piąty studyjny album Sanah. Jest inspirowany „Kaprysami” włoskiego wirtuoza Paganiniego. Album składa się z 20 utworów okraszonych wyjątkowymi teledyskami.

Reklama

Sama artystka na swoich mediach społecznościowych przyznała, że jest oszołomiona tak pozytywną reakcją swoich fanów na nowy album. Jestem oszołomiona ilością wiadomości, komentarzy, pięknych słów, które od Was dostaję!! To dla mnie wzruszenie ogromne, że tak ciepło przyjęliście moje „Kaprysy”. DZIĘKUJĘ WAM!!! – napisała na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sanah (@sanahmusic)

Reklama

Sanah doceniona za… skromność!

A dobrych słów pojawiło się rzeczywiście bardzo wiele. Wśród nich te doceniające niezwykłe brzmienia utworów, a także całokształt artystyczny.

Spośród wielu komentarzy na pierwszy plan wybija się docenienie artystki za… skromność! Fani Zuzanny Grabowskiej w komentarzach podkreślają, że po raz kolejny pokazała niezwykłą klasę i styl. Jej skromny, kobiecy ubiór, niezwykłe scenerie z polskiej wsi, zyskały ogromną sympatię wśród jej fanów. Oto niektóre z komentarzy:

„Jest w niej jakaś świeżość, delikatność, ten klimat jej utworów, jej styl, prostota w teledyskach która tak niesamowicie uwypukla jej wrażliwość i kobiecość…”

Reklama

„Przywracasz wiarę w sielskość, tęsknotę za polską wsią, docenienie tego co wokół. Zupełnie inna niż plastikowy, sztuczny, betonowy świat.”

„Tytuł albumu idealnie opisuje wszystkie znajdujące się tam utwory – dużo zaskoczeń i niespodzianek, ale też dużo wzruszeń i tekstów, z którymi mogę się utożsamiać, tego było mi trzeba” – czytamy w jednym z komentarzy. „

„Tym albumem Zuzia pokazuje, że nic nie musi, za niczym nie goni. Ona po prostu tworzy taką muzykę, która gra jej w duszy i która trafia do serc jej słuchaczy.”

„Cieszę się, że pokazujecie Polski krajobraz i w końcu jest artystka/reżyser, który potrafi i ujmuje polskość w całej okazałości przez muzykę, orkiestrę i obraz.”

„Można promować kobiecość w kobiecym stylu? Czystość, szlachetność, wierność, można? Można! Brawo!”.

ZOBACZ>>> „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami”. Posłuchajcie nowej piosenki Sanah

Zuzanna Grabowska o tym, co ważne

Sanah, a właściwie Zuzanna Grabowska, to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Sanah wielokrotnie w tekstach swoich piosenek wspomina Boga oraz Jego działanie w swoim życiu. Również na swoim Instagramie zdarzało się, że publikowała zdjęcia okraszając je wymownymi opisami, na przykład zdjęcie przy kapliczce z podpisem „Wdzięczna”.

Artystka w 2022 roku opublikowała w sieci zbiór poezji śpiewanej w swoim wykonaniu. Wiersze Adama Mickiewicza, Wisławy Szymborskiej, Adama Asnyka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Edgara Allana Poe, Juliana Tuwima, Jacka Cygana czy Juliusza Słowackiego przełożyła na własny muzyczny język serwując słuchaczom piękne słowa w poruszającej oprawie. Aranżacje Sanah nie tylko w poruszający sposób przedstawiają wrażliwość tej młodej artystki, ale są także wspaniałym hołdem dla poezji.

Posłuchaj nowego albumu Sanah:

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę