Nasze projekty
fot. sanah/youtube.com

„Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami”. Posłuchajcie nowej piosenki Sanah

Sanah to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie polskich piosenkarek. Artystka właśnie wydała nowy utwór. Posłuchajcie koniecznie i zobaczcie wyjątkowy teledysk!

Reklama

Sanah, a właściwie Zuzanna Irena Jurczak to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Sanah wielokrotnie w tekstach swoich piosenek wspomina Boga oraz Jego działanie w swoim życiu. Również na swoim instagramie zdarzało się, że publikowała zdjęcia okraszając je wymownymi opisami, na przykład zdjęcie przy kapliczce z podpisem „Wdzięczna”.

Artystka w 2022 roku opublikowała w sieci zbiór poezji śpiewanej w swoim wykonaniu. Wiersze Adama Mickiewicza, Wisławy Szymborskiej, Adama Asnyka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Edgara Allana Poe, Juliana Tuwima, Jacka Cygana czy Juliusza Słowackiego przełożyła na własny muzyczny język serwując słuchaczom piękne słowa w poruszającej oprawie. Aranżacje Sanah nie tylko w poruszający sposób przedstawiają wrażliwość tej młodej artystki, ale są także wspaniałym hołdem dla poezji.

POSŁUCHAJ>>> „Z tym uśmiechem, który dobrze znasz…” Wiersz Baczyńskiego w przejmującym wykonaniu Sanah

Artystka w ostatnim czasie postanowiła także stworzyć utwory do filmów. W najnowszej ekranizacji „Akademii Pana Kleksa” śpiewa utwór „Jestem twoją bajką”. Piosenkarka nagrała również utwór do filmu „Powstaniec 1863” o ks. Stanisławie Brzósce. Tekst piosenki „Na grobie rycerz” zaczerpnięto z wiersza Marii Konopnickiej.

Reklama

Tym razem Sanah powraca z utworem „hip hip hura!”. Choć tytuł mógłby wskazywać na skoczny utwór, to nic bardziej mylnego. To piosenka zachowana w tonacji ballady. Piękny utwór swoją premierę miał wraz z teledyskiem.

Zobaczcie i posłuchacie najnowszego utworu Sanah!

wikipedia.org,pa/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę