Nasze projekty
fot. Radosław Pazura/Instagram.com

Radosław Pazura i Dorota Chotecka zdradzają sekret na udane małżeństwo. Szykują coś niezwykłego

Radosław Pazura i Dorota Chotecka - małżeństwo wręcz doskonałe. Jaki jest ich przepis na szczęśliwą rodzinę? O tym, a także o rodzicach, dzieciństwie, młodzieńczych latach i o tym, jakie mają plany z żoną na najbliższy czas, opowiedział Radosław Pazura w wywiadzie dla Twojego Imperium.

Reklama

Radosław Pazura i Dorota Chotecka – małżeństwo z przeszło 20-letnim stażem!

Radosław Pazura i Dorota Chotecka w 2022 r. świętowali 20. rocznicę ślubu. W związku natomiast są od ponad 30 lat. Poznali się w szkole teatralnej, gdzie Radosław był na niższym roku. Ich miłość dojrzewała, stawała sie coraz siniejsza, jednak Dorota nie chciała wychodzić za mąż. Radek oświadczał jej się aż 3 razy i dopiero za trzecim jego oświadczyny zostały przyjęte i okraszone radosnym „tak”.

Stało się to tuż po tragicznym wypadku, w którym Radek właściwie prawie zginął. Wówczas połamany, z nogą w gipsie – oświadczył się swojej ukochanej. Ślub to była jedna z najważniejszych decyzji, jaką w życiu podjęłam – tłumaczyła Dorota w wywiadzie, którego udzielili wspólnie w Dzień Dobry TVN w 20. rocznicę ich ślubu.

To też był dla mnie punkt zwrotny. Dał mi sposobność, by podjąć taką decyzję, by stać się mężczyzną. Zrozumiałem wtedy (po wypadku), na czym polega miłość, na czym polega ta przysięga, bo ona jest kluczowa – w tej przysiędze jest wszystko, tam jest miłość – dodał Radosław Pazura.

Reklama

Czytaj także >>> Dorota Chotecka i Radosław Pazura od 30 lat razem! Jaki mają przepis na szczęśliwą rodzinę?

Małżeński wzór

Nie ulega wątpliwościom, że Radosław Pazura i Dorota Chotecka są często stawiani za wzór małżeństwa. Nie ma się czemu dziwić – w końcu są razem szczęśliwi od przeszło 30 lat, a w małżeństwie ponad 20. Mają także córkę, Klarę, która nie pokazuje się publicznie. Małżonkowie deklarują, że uwielbiają spędzać rodzinnie czas.

Kiedy się na nich patrzy, widzimy, że szczęście, wzajemna miłość aż bije od ich oczu. To właśnie spowodowało, że postanowili oni stworzyć wspólny projekt, co ogłosił Radosław Pazura podczas wywiadu dla Twojego Imperium. Zdradził, że razem z żoną postanowili stworzyć podcast, by podzielić się ze słuchaczami swoim przepisem na udane małżeństwo – w końcu – jak mówił – po 20 latach szczęśliwego małżeństwa coś tam w tym temacie wiedzą. :)

Reklama

„Chcemy w nim co nieco dopowiedzieć, ale także odkrywać różnice między kobiecym i męskim punktem widzenia i o nich rozmawiać. Związek partnerski i małżeństwo również wymagają nieustannej i ciężkiej pracy obu stron. Wszystko, co jest piękne, nigdy nie przychodzi łatwo” – powiedział.

Czytaj także >>> Radosław Pazura i Dorota Chotecka: “W naszym związku jest ktoś trzeci. Pan Jezus”

Radosław Pazura wdzięczny rodzicom za podejście do życia

Radosław Pazura podkreślił, że to, jakim obecnie jest człowiekiem zawdzięcza przede wszystkim swoim rodzicom, którzy pokazali mu, jak żyć odpowiedzialnie, a także widząc potrzeby innych.

„Wspaniale się uzupełniali, co nie znaczy, że nie popełniali błędów. W ubiegłym roku pożegnałem ukochaną mamę, która zawsze mnie wspierała, jak mogła” – powiedział Pazura.

Dodał także, że jako dziecko dostał od rodziców duży kredyt zaufania i go nie nadużywał, nie miał bowiem szalonych pomysłów.

Źródło: pomponik.pl

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę