Nasze projekty
fot. Dzień Dobry TVN/YouTube.com

Dorota Chotecka i Radosław Pazura od 30 lat razem! Jaki mają przepis na szczęśliwą rodzinę?

"Ślub był jedną z najlepszych decyzji, jaką podjęliśmy" - tak pokrótce spuentowali swoją relację Dorota Chotecka i Radosław Pazura, którzy nieprzerwanie są w związku już od ponad 30 lat, a małżeństwem od prawie 20! Jaki jest ich przepis na szczęśliwą relację?

Reklama

Dziś, po 30 latach związku Dorota Chotecka i Radosław Pazura wciąż trzymają się za ręce. Ich oczy są pełne miłości i spełnienia. Chciałoby się powiedzieć, że wciąż wyglądają, jakby mieli po kilkanaście lat i z tym samym zafascynowaniem spoglądali na siebie w miłosnym spojrzeniu! Dziś, są razem już od 30 lat, a małżeńskim stażem już wkrótce dobiją 20 lat! Na pytanie: jaki jest ich przepis na udany związek, odpowiadają:

„Miłość, miłość i jeszcze raz miłość”

Przepisu nie ma. Co człowiek to przepis. Każdy chyba tworzy ten przepis, indywidualnie. My stworzyliśmy swój. Najważniejsze w nim są: miłość, miłość i jeszcze raz miłość. My dowiadujemy się cały czas na czym ona polega i to jest najtrudniejsze, ale z drugiej strony piękne! – tłumaczyli.

Para zwróciła uwagę, że utrzymać związek tak długi czas, ciągle w miłości to bardzo trudne zadanie generalnie. W świecie, w którym jest się na świeczniku, jest to jeszcze trudniejsze. Miłość zostawiamy dla siebie – mówili.

Reklama

Dojrzewanie do decyzji o ślubie

Radek oświadczał się Dorocie trzy razy! Ta dopiero za trzecim zgodziła się za niego wyjść, gdy on był tuż po wypadku, z nogą w gipsie. Ślub to była jedna z najważniejszych decyzji, jaką w życiu podjęłam – tłumaczyła Dorota.

To też był dla mnie punkt zwrotny. Dał mi sposobność, by podjąć taką decyzję, by stać się mężczyzną. Zrozumiałem wtedy, na czym polega miłość, na czym polega ta przysięga, bo ona jest kluczowa – w tej przysiędze jest wszystko, tam jest miłość – dodał Radosław Pazura.

Rocznica ślubu na Jasnej Górze

Dorota Chotecka i Radosław Pazura wzięli ślub we Włoszech, w małym gronie osób. Chcieli tym samym, by ta uroczystość pozostałą tylko i wyłącznie dla nich, by nie wyszła do świata mediów. Natomiast po 10 latach w małżeństwie, postanowili wyprawić wesele z prawdziwego zdarzenia! Ale najważniejsze było dla nich ponowienie przysięgi małżeńskiej w obecności najbliższych i przyjaciół, które miało miejsce na Jasnej Górze!

Reklama

kw, Dzień dobry TVN (YouTube.com)/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę