I Niedziela Adwentu. Bóg w podróży [PODCAST]

Ks. Przemysław Śliwiński i ks. Marcin Kowalski zapraszają na cotygodniowe przygotowanie do niedzielnej Mszy świętej. Będzie to specjalny podcast o tym, co jest najważniejsze w Liturgii Słowa każdej niedzieli adwentu. Dodatkowo do każdego z nagrań przygotowaliśmy konspekt, który pomoże całej rodzinie lepiej przeżywać czas adwentowego oczekiwania.

Reklama

W przygotowaniu do niedzielnej Mszy świętej rewelacyjnie sprawdzi się analiza czytań, którą można znaleźć w cyklu “Jutro Niedziela”. Autorzy cyklu przygotowali również podcast, w którym opowiadają o tym, co jest najważniejsze w danej Liturgii Słowa.

W konspekcie, jaki przygotowała redakcja Stacji7, znajduje się szczegółowa instrukcja, jak zaangażować całą rodzinę we wspólne świętowanie niedzieli poprzez przygotowanie do Mszy świętej. Z tych materiałów można korzystać zarówno indywidualnie.

Każdy konspekt składa się z 3 etapów: Wysłuchaj, Pomyśl, Działaj. Warto, by rodzice wysłuchali podcastu przed dziećmi, by móc poprowadzić kolejne zaproponowane zadania.

Reklama
Reklama

Podcast dostępny jest w tym artykule (poniżej), a także w serwisie Spotify i YouTube.


POBIERZ KONSPEKT NA I NIEDZIELĘ ADWENTU


 

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę