Nasze projekty

Wsparcie dla osób, które nie mogły pożegnać swoich bliskich zmarłych w czasie pandemii

Poradnia bioetyczna działająca przy Uniwersytecie Papieskim Jan Pawła II w Krakowie oferuje pomoc w ramach grupy wsparcia, w której można podzielić się smutnym doświadczeniem straty drogiej osoby oraz otrzymać psychiczne i duchowe wsparcie.

Wskutek rozwoju pandemii spowodowanej COVID-19 wiele osób nie mogło pożegnać swoich najbliższych, uścisnąć ich dłoni, spojrzeć im w oczy, wypowiedzieć słów pożegnania.

Grupa wsparcia przeznaczona jest dla osób dorosłych, przeżywających żałobę po odejściu najbliższych w dobie pandemii. Udział w grupie trwa trzy miesiące, a spotkania odbywają się raz w tygodniu. Grupa liczy od 3 do 8 osób.

Miejscem spotkania jest platforma ZOOM. Grupa ma charakter zamknięty. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać mailowo ([email protected]) lub telefonicznie (nr tel. 664 739 500).

Reklama
Reklama

Poradnia Bioetyczna powstała jako owoc współpracy Międzywydziałowego Instytutu Bioetyki przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz Fundacji Jeden z Nas. Jest pierwszą tego typu instytucją z Polsce, która ma charakter punktu doradczego i informacyjnego w zakresie zagadnień związanych z bioetyką.

KAI, zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę