„Koronka na ulicach miast” w 13. rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki

Jak co roku, 28 września, grupy wiernych spotkają się przy kościołach, na skrzyżowaniach ulic i w wielu różnych miejscach, aby wspólnie o godz. 15:00 odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Akcja "Koronka na ulicach miast" została zainicjowana przez łódzką wspólnotę "Iskra Bożego Miłosierdzia"

Grupy wiernych, w małych i dużych miastach, zgromadzą się przed kościołami, szkołami, biurami, na skrzyżowaniach, aby o godz. 15:00 wspólnie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji różnych spraw dziejących się w Polsce i na świecie. W tym roku organizatorzy zachęcają do modlitwy m.in. za kapłanów, o oddalenie pandemii koronawirusa oraz o pokój na świecie.

Uczestnicy akcji zainicjowanej przez łódzką wspólnotę „Iskra Bożego Miłosierdzia”, jak co roku, spotkają się na modlitwie 28 września, w kolejną rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika s. Faustyny.

Organizatorzy zachęcają, aby zgłaszać miejsca modlitwy (tutaj), dzięki czemu zostaną one umieszczone na specjalnej mapie. Przypominają również, aby uczestnicy wydarzenia respektowali zasady sanitarne i pamiętali o zachowaniu dystansu społecznego.

Reklama
Reklama

W marcu łódzka wspólnota zainicjowała również codzienną akcję modlitewną „Koronka w Każdym Domu” w intencji oddalenia pandemii koronawirusa. Codziennie o godzinie 15:00 modlą się osoby z ponad 2500 polskich i zagranicznych miast.

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę