Nasze projekty

Koronka Lednicka. Codziennie z innego miejsca w Polsce

Codziennie, aż do Niedzieli Miłosierdzia, organizatorzy lednickich spotkań młodych zapraszają do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Każdego dnia modlitwa jest transmitowana z innego miejsca w Polsce.

Od Środy Popielcowej aż do Niedzieli Miłosierdzia, o godz. 15:00 na Facebooku jest transmitowana Koronka Lednicka. Każdego dnia modlitwę prowadzi inna polska parafia, która wcześniej zgłosiła się do udziału w inicjatywie za pomocą specjalnego formularza.

Łączymy się w wielkiej wspólnocie i modlimy za siebie nawzajem każdego dnia w Godzinie Miłosierdzia. Przyłącz się do modlitewnej sztafety i bądź z nami! – zachęcają organizatorzy. Koronka Lednicka jest odmawiana w intencji młodzieży.

Jak podkreślają Siewcy Lednicy, celem inicjatywy jest „stworzenie wspólnoty, która modli się za siebie: młodsi za starszych, starsi za młodszych”. Wszyscy, którzy tej modlitwy potrzebują. Stwórzmy jedną, wielką wspólnotę modlitwy i niech Lednica żyje waszą modlitwą, waszym sercem i waszym zaangażowaniem – dodają.

Reklama

Ostatnia koronka zostanie odmówiona w Niedzielę Miłosierdzia, która przypada 11 kwietnia, a więc tydzień po Wielkanocy. Wówczas modlitwa będzie transmitowana z Pól Lednickich, gdzie co roku organizowane jest spotkanie młodych zainicjowane przez o. Jana Górę OP.

ZOBACZ: “Usłysz” – to hasło tegorocznego spotkania młodych Lednica 2000

Reklama

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę