Nasze projekty

Brzęczek nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji

Jerzy Brzęczek został nowym selekcjonerem polskiej reprezentacji w piłce nożnej - poinformował w czwartek 12 lipca Polski Związek Piłki Nożnej. 47-letni trener Wisły Płock zastąpi Adama Nawałkę.

W oficjalnym komunikacie czytamy, że Polski Związek Piłki Nożnej zakończył proces wyboru selekcjonera reprezentacji Polski, którym zostanie Jerzy Brzęczek. Nowy selekcjoner zostanie zaprezentowany w poniedziałek, 23 lipca o godzinie 12.30 w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Podczas konferencji prasowej zostaną też przedstawione plany selekcjonera oraz nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Polski.

PZPN poinformował też, że w ciągu najbliższych dni będą trwały formalności związane z zatrudnieniem Jerzego Brzęczka, w tym m.in. zatwierdzenie jego kandydatury przez zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej.

47-letni Jerzy Brzęczek przed rokiem został trenerem Wisły Płock. W reprezentacji Polski rozegrał 42 mecze i zdobył cztery bramki. Był kapitanem drużyny olimpijskiej, która w 1992 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie zdobyła srebrny medal. Jest wujkiem Jakuba Błaszczykowskiego.

Reklama
Reklama

awo/Stacja7.pl

 

 

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite