Nasze projekty

24 godziny z Biblią

Od połowy marca przez miesiąc w parafiach Archidiecezji Poznańskiej non stop czytane będzie Pismo Święte. 16 marca rozpocznie się X – jubileuszowy - Maraton Biblijny „Alfa i Omega”. Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek, 4 marca.

Osoby zapisane do maratonu będą czytać – tak jak w ubiegłych latach – Księgi Pisma Świętego podzielone na 5 minutowe fragmenty. Organizatorzy stawiają sobie za cel ewangelizację wiernych, którzy na co dzień nie czytają Pisma Świętego.

 

Spotkanie organizacyjne dla osób, które chciałyby zorganizować Maraton odbędzie się we wtorek, 4 marca o godz. 20:00 w kaplicy św. Michała Archanioła przy parafii św. Stanisława Kostki. Znajduje się ona przy ul. Rejtana 8 w Poznaniu. Zapisywać można się na stronie internetowej: www.dm.archpoznan.pl/X_MB_zapisy.php. Czytany będzie specjalnie wydany egzemplarz Biblii Poznańskiej, który waży 18 kg.

Reklama
Reklama

 

X Maraton Biblijny odbędzie się w parafiach Archidiecezji Poznańskiej w dniach 16 marca – 14 kwietnia. Organizacją Poznańskiego Maratonu Biblijnego zajmuje się Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Zapraszamy na nasz serwis – TwojaBiblia.pl – Biblię online, którą możecie czytać i komentować. Bo „Potrzeba tylko jednego”:

Reklama
Reklama

 


TwojaBiblia.pl


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite